Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Aliexpress - adidas??

Kaj menite o tem puloverju? A zna biti original? Res da je iz kitajske, ampak tudi veliko adidas jopic, ki se dobijo pri nas v trgovinah (originali seveda), so made in china... Res da stane 16,83eur, ampak predvidevam da zato, ker je pač sistem iz "fabrike" direktno k prodajalcu in nimajo dodatnih stroškov. Kaj menite? Se zelooo bojim, da bi bilo potem kaj na carini narobe. Ampak zgleda mi res original, sploh glede na etiketo in tiste adidas napise zraven etikete... Je katera že naročala adidas iz aliexpress? Izkušnje? [:sramezljiv] [slika:7b95ba93-4cb5-468b-a5eb-2941779022bf]
2014 12 02
Priporočam da ne naročiš. Če ti ustavijona carini boš lahk okazen plačala in uničenje
2014 12 02
1. Zakaj anonimno? 2. Zakaj je ta tema pod zgodbe iz spalnice? Zal, tale trenirka ni tako seksi, da bi jo oznacila za 18+.
2014 12 02
Adidas malo sutra. Žal je pa tako da nobena anonimna ne briše svojih tem, , pa saj en da štekam zakaj karkoli anonimno pišete
2014 12 02
Zakaj pa ne bi,če je opcija?
2014 12 03
Mogoce zato, ker je smisel moznosti anonimnosti za teme, ki vsebujejo dolocene vsebine, ki jih lahko ljudje dojemajo kot sramotne, se ne zelijo osebno izpostavljati, jim anonimnost zagotavlja neko mero varnosti, udobja in mogoce bolj kvalitetne odgovore. Narocanje fejka z aliexpressa verjetno ne prinasa sabo take stigme kot bi jo lahko tema, imela sem 182635 spolnih partnerjev ali je to prevec (ki bi mimogrede pravilno spadala v kategorijo zgodbe iz spalnice 18+), kamor valda tvoja anonimna tema ne spada. Pa se neki glede tega evergreen argumenta zakaj pa ne bi, ce je opcija. Taki argumenti so meni osebno res najljubsi. Torej neki nardis samo zato, ker lahko, ni nobenga ratia, smisla, namena zadej zatem. Enkrat so v ZDA nardil prakticen poskus, kjer so dali na voljo zastonj original Nike superge in so jih talali. S to posebnostjo, da so delili samo levo supergo brez desne. In folk je masovno jemal in grebel za eno levo supergo. In kaj so navedli kot razlog: zakaj pa ne bi uzel, ce je moznost. #fuckmylife
2014 12 03
kdo si ti da sodiš glede tega kaj kdo odg pod aninimnostjo ? meni so pa takšni posti kot tvoji najljubši. Se vidi da si slovenka. Udri po človeku in filozofiraj tja v en dan :) kar fuck your life Dolgo pač živela ne boš Slovenija oz. ljudi v njej so "zakon"
2014 12 03
Živjo. Moja prijateljica je naročila iz aliexpress adidas pulover. seveda je mislila da je original in na koncu so ji ga zasegli na carini ker je bil itak fake. plačati je morala 60 eur kazni ter še na policiji podpisati neke papirje da ne bo več " švercala " oblaičil itd.... tako da ne naročat iz tam firm!!!! :) lp
2014 12 03
Živjo. Moja prijateljica je naročila iz aliexpress adidas pulover. seveda je mislila da je original in na koncu so ji ga zasegli na carini ker je bil itak fake. plačati je morala 60 eur kazni ter še na policiji podpisati neke papirje da ne bo več " švercala " oblaičil itd.... tako da ne naročat iz tam firm!!!! :) lp
2014 12 03
Hahahaha ja valda klasika, potem, ko ni nic pametnega za povedat, ker je zadeva, ki se imenuje racionalnen argument neznana se pa spustimo na osebno raven nutrije kdo si ti, da bos men govoru. Me bolj zanima kdo je tist, k te je naucu tazga izrazanja. Oziroma tega sploh nemorm kot izrazanje kvalificirat ampak bolj random nametane besede, ki so ti zagotovo dale obcutek samozadovoljstva uh kako sem jo zabila. Udri po cloveku in filozofiraj hahaha, res besed nimam :D P.S. Ja js se ne skrivam za anonimnimi posti.
2014 12 03
kdo je pa tebe nauči izražanja? Vprašaj kdo sem in ti bom odg.če te že tako zanima. Simpl ko pasulj ja ,jaz tudi nimam besed
2014 12 20
A to si zdej rabla 17 dni, da si tak velemojstrski odgovor sestavla?
2014 12 21
Želim ti prekrasen dan ! In več sreče v življenju
2014 12 22