Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

slovenština na butiku

Drage punce, včasih se prav nasmejem, spet drugič sem zgrožena, ko berem to slovenštino, ki se uporablja na butiku. Že vidim, ko komentirate, kaj se grem, da sploh ni važn kko pišemo, ampak uporaba slovenščine je res slaba. Primeri - pulover ni pulovar niti polover, majica ni majca, kavbojke niso kaubojke, kiklca je krilo, Desigual ni Desiqual, da razprave o slovenštini v objavah na forumu sploh ne načenjam. Lepo bi bilo, če bi se vse me malček potrudile in poskrbele tudi za naše pisno izražanje. Tudi iz tega odseva neka resnost in odgovornost. Hvala za pozornost. [:jezik]
2014 12 10
ok se opravičujem ker bom tole napisala,ampak zakaj si ti potem 3x napisala slovenština,sicer se pa s strinjam s teboj [:rezoc]
2014 12 10
pepca34 - gre za ironijo
2014 12 10
Se popolnoma strinjam s tabo Bella Donna! :)
2014 12 10
ups...my mistake [:ljubek]
2014 12 10
hehehehe :) true!
2014 12 10
Ja lej,se vidi da sem blond in mal pozno dojamem [:smeh] [:smeh] [:smeh]
2014 12 10
To tudi mene moti, potem so pa še druge stvari, ki me motijo še bolj: mokasini in vsi drugi nizki čevlji niso balerinke, spredaj odprti čevlji niso salonarji, material je bombaž ali volna, ne pa topel material, vsaka stvar s kristalčki ni Swarowski, usnjena jakna ki ni iz prvega usnja ni usnjena.... pa vse stvari ki se tebi zdijo čudovite in prekrasne niso nujno take tudi za ostale...
2014 12 11