Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Vsega poln kufer!

V glavnem, tu gor ne kupim več kaj...čakam ko budalo na pakete...upam, da bom sploh dobila, če ne, bom res začela prijavljat na policiji ( sem se pozanimala in sploh ni problem)...čakam na 3 od ponedeljka, pa ne verjamem o izgubah ( miti ), se mi na 100 ni zgubil še nobeden, a tistim, s katerimi sodelujem se pa vsaki tretji....larifari!!!! Sori, tiste, ki ste poštene, sem se mogla spihat!
2015 01 09
maam še jaz en boljši primer [:smeh] ena mi je kao poslala denar preko poštne nakaznice in kao še ga do danes ni bilo [:smeh]
2015 01 09
Če je pa denar poslan preko pošte nakaznice, saj meni se tako zdi bi moral priti....bbb a ni tako? #barbina - Upam, da prejmeš paketke
2015 01 09
se strinjam sama cakam dva paketa enega nakazala denar pred16 dnevi enega pred 10 pa do danes se nic od tega
2015 01 09
Kupita pri meni, jaz takoj pošljem in tudi vedno prejmem, če je res poslano
2015 01 09
se strinjam sama cakam dva paketa enega nakazala denar pred16 dnevi enega pred 10 pa do danes se nic od tega
2015 01 09
Grrrr sem jezna pa se en tak dan je tezek...me glava boli...
2015 01 09
[:zalosten] #donna upam, da tudi do tebe pridejo paketki
2015 01 09
To mene tudi jezi:od ponedeljeka čakam 5 eur in dva paketa,a jaz sem svoje poslala. [:jezen]
2015 01 09
@green.butterfly ja saj in to ze drug dan, kupka pa trdi, da si vzamejo tri dni časa, si ga bluuzi kar nekaj, ker najprej sva bile na tem da na trr nakaze in sva ble zmenjeni za isti dan jas pošljem, ona nakaze, in ni nakazala, že 14 dni čakam plačilo smučarskih hlač, pa NIŠTA. Poslovali sva pa prek Facebooka.
2015 01 09
jaz sem v zadnjem času sodelovala z veliko puncami in so vedno prispeli paketi do njih takoj :) verjetno se včasih res kaj izgubi, ampak da bi se pa toliko paketov izgubilo pa niti slučajno!
2015 01 09
meni osebno je nekako nelogično, da bi se policija s tem ukvarjala (čeprav so pristojni za obravnavo kraj), saj poznamo primere, ko so bili ljudje, po domače povedano nategnjeni za vrednosti stanovanj, pa nikome ništa. žal, vendar tako je. jaz bi se oglasila na domu, zahtevala denar (ali izd) + povračilo potnih stroškov. če ne bi bilo iz tega nič, bi poklicala policijo zaradi konflikta (se pravi kršenje javnega reda in miru), tako da bi se morali odzvati. se pravi, da bi problem reševala pred njenim pragom. + osebna tožba zaradi negativnega stresa, vznemirjanja čustev, itd... vsekakor upam, da + rešiš/te težave, ki so ti/vam povzročene. lp
2015 01 09
če bo dejansko šla katera v tožbe zaradi kakšne majčke ali hlač, ki ne pride do nje potem pa res ne vem no, mora imet precej denarja in živcev viška [:rezoc]
2015 01 09
Joj, ti izgubljeni paketi. Jst tut v to ne verjamem. Sm zadnč govorila s uslužbenko na glavni pošti v lj in mi je z nasmehom na obrazu rekla " sej veste, kako se RES izgubljajo paketi " ter " da se dejansko zgubi, bolj založi en paket na tisoč"... Dost zgovorno, kaj ne?
2015 01 09
Zaradi stvari ne, ampak, če pa kupiš stvar in nakažeš denar, imaš dokaz in ne dobiš izdelka, pa je možna prijava na policijo, vsaj meni so tako rekli...
2015 01 09
1 2