Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Popolnoma brezveze!!

Punce vse bolj pogosto vidim da oddajate negativne odzive puncam ki si premislijo pa ne sporočijo. Vsekakor se mi to ne zdi prav da nič ne sporočijo, in da čakaš ali bo vzela ali ne. Ampak vseeno si zato ne zasluži - ! Taki odzivi so primerni za tiste, ki vas okradejo, vam ne pošljejo, da ne govorimo o neprimernih sporočilih in podobno. Za tiste ki pa ne odpisujejo pa jim po mojem mnenju priprada krogec. Po nepotrebnem si dajete slabe odzive!
2015 01 10
Se strinjam popolnoma... [:nasmeh]
2015 01 10
Se strinjam deloma - da negativni odziv ni upravičen, če si nekdo premisli, vendar če pa nekomu npr. posreduješ svojo številko TRR-ja in vse ostale podatke, zna biti pa to malo kočljiva situacija... Sicer sama ne pišem minusov, za take stvari, vendar se mi zdi, da to kaže na nivo neke kulture...z takimi osebami , če mi drugič pišejo, vsekakor ne želim sodelovati....sploh pa z tistimi, ki se niso izkazale v + smislu. Načeloma se da hitro preceniti, kakšen človek je nekdo .... če mu pošlješ, ko je bilo zmenjeno za dogovor, ene par sporočil, nobenega odgovora, če ti po prvem dnevu, odkar si oddala pošiljko in je ne prejme na dom - histerično sprašuje - kje je moj paket? (ja res je za navadne pošiljke, pošta pride v 90% primerov že naslednji dan - a so odstopanja, in ne pozabite navadna pošiljka ima uradni rok za dostavo - 3 dni, ne 1 dan!)....za osebe, ki ti na osebni izmenjavi brez kančka vesti prinesejo strgane/zdrajsane/poflakane artikle in seveda ničesar ne omenijo (če bi bi vedeli, da osebe menjava seveda ne bi zanimala)...za ljudi ki ti pošljejo uničen artiklel, medtemko ji ti pošlješ nov artikel (le etiketa odstranjena) pa te potem sprašujejo zakaj mi nisi pustila pozitivnega odziva, jaz sem ti ga, nakar napišeš, da nisi zadovoljen z menjavo, saj v oglasu ni bilo ničesar omenjeno glede dejanske ohranjenosti (lukenj!) ti zbriše svoj + odziv in ti ironično reče, da je ona plačala več za stroške poštnine (summa 0,60€), pa da naj si ne drznem nikoli več prit v njen butikec (naj omenim, da je ona mene kontaktirala za izmenjavo) - in ta oseba je med top uporabniki....za ljudi brez kančka razumevanja (velja za vse situacije) - vedno se da vse rešiti z dialogim, če seveda ni napadalen, žaljiv, itd. pišem pa negativni odziv v primeru goljufij ...naprimer....za ljudi ki ti enostavno ne pošljejo dogovorjenega artikla ob menjavi (npr. veselo pa prodajajo artikel naprej)....za ljudi, ki jim nakažeš denar in ti ne pošljejo artikla (k sreči nisem imela takšnih težav)
2015 01 10
Se strinjam z vsako besedo zgoraj. Za tiste, ki rečejo da bodo vzele in potem poniknejo imam jz nevtralen odziv in mislim da je to fer. Čedalje bolj se sprašujem kaj je smisel butika res to da ene in iste uporabnice odpirajo milion tem na dan o svojih popustih in dušijo že tako prenasičen butik?!
2015 01 10