Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

V kakšnem stanju so izdelki?

Groza,jz še podarim oblačila,da so uporabna.Jz bom samo rekla,da ene rabljena oblačila,prodajajo po ceni novih in cene so katastrofa.V trgovini hm,dobim kr.hlače za 5( jeans) na butiku jih prodajajo rabljene po 7/10 e.Katastrofa
2016 03 27
Pri meni so stvari nove ali minimalno nošene - v večini kot nove. Znošenih, zmuckanih, spranih oblačil ne prodajam. Enako velja za kozmetiko - večinoma je novo, nesprobano, zapakirano. Kjer je karkoli drugače, jasno napišem. Prodajam samo stvari, ki se mi zdijo res v redu, še vedno primerne za nošenje (pred ljudmi seveda :)) oz. primerne za uporabo. Kozmetike s pretečenim rokom uporabnosti tudi ne prodajam. Vem pa, da vse niti približno nimajo podobnih kriterijev. Piše, da je novo. Dobiš pa potem izdelek vidno nošen, zmuckan. :|
2016 05 06
Jaz bom izgleda tukaj gor počasi zaključila, vsaj glede na zadnje izkušnje... Ne razumem, kako lahko ene tukaj gor brez slabe vesti prodajajo ponošena, zmuckana oblačila, ki niso za nikamor več, po 10 eurov in več :/ V profilu imajo seveda napisano, da so poštene in bla bla..oblačila so nova ali 1x nošena...potem pa dobim domov cunjo, ki jo jaz osebno verjetno tudi podarila ne bi. In to se mi je zdaj zgodilo že parkrat. Ene vas je res lahko sram (te najbrž ne boste brale tega)
2016 05 12
Včeraj prejela srajčko na prvi pogled lepo ohranjeno, ko pa sem jo bolj podrobno pregledala, sem našla male luknjice na rokavu...to se še mi ni zgodilo...Ne vem, no, cena je bila res nizka, ampak je bilo rečeno da stvar lepo ohranjena. Jaz takih oblačil niti ne bi podarila več, ker bi me bilo sram, oblačila v takem stanju so za RK ali pa za v smeti, ne pa za v prodajo. Ne bom pa se šla kregat za par evrov, sem lepo napisala punci sporočilo, niti negativnega odziva ne bom puščala pa nič, ampak da se pač tako ne dela, a ne...Niti odgovora si nisem zaslužila s tem da sem takoj brez kompliciranja nakazala denar in prejela artikel v takem stanju. Ima pa same dobre odzive, upam, da se ji to samo pri meni zgodilo in drugim ne pošilja raztrganih cot. Res, ej, punce, dajte malo si premislit kako poslujete in kake stvari prodajate, vse se da zmenit in povedat, fer je treba biti samo. Lep pozdrav.
2016 06 14
Zelo podobno izkušnjo kot KatjaO imam tudi jaz. :| Kar sem se pri kupovanju na MB naučila, je to, da včasih (pri nekaterih) ti pozitivni odzivi prav nič ne štejejo. Na žalost...
2016 06 15
Tudi moji so taki, kot piše :)) je pa res grdo od nekaterih, da jemljejo denar in dobro voljo s takimi stvarmi..
2016 07 07
Tudi jaz sem imela že slabe izkušnje, ko sva se z en punco odločile za menjavo. Dala sem ji novo obleko, kupila sem jo, ker mi je bila všeč in ni bila moj stil, pa mi je stala v omari. Ona mi sicer pošlje dva izdelka, ampak oba sta bila res res ponošena in sprana, celo majčka ful scufana in sparana pri šivih. Katastrofa!!! In ko sem ji pisala, mi je po mesece obljubljala, da bo poslala drug izdelek, pa ga seveda ni. In seveda ji za tak odnos napišem odziv, naj druge uporabnice vedo, kaj pošilja!!! ... in kaj dobim? Negativen odziv nazaj, češ da sem jaz najslabša. Tako da ja... mogla bi se narediti selekcija in obvezno bi se morali dati odzivi vsaki prodajalki in kupki. Tako bi bolj realno poznali situacijo. In ja, težko še zaupam, da od nekoga kaj kupim, jaz kupim preko butika le še, če se s prodajalko OSEBNO dobiva, saj mi je škoda denarja, da ga mečem skozi okno, ko bi ga lahko za kaj koristnega porabila. Upam, da še je kaj poštenih punc, jaz že malo tudi nad prodajo obupavam in se sprašujem, ali bom še ostala na portalu. Lp, M
2016 07 27
> VioletaPolak: > Groza,jz še podarim oblačila,da so uporabna.Jz bom samo rekla,da ene rabljena oblačila,prodajajo po ceni novih in cene so katastrofa.V trgovini hm,dobim kr.hlače za 5( jeans) na butiku jih prodajajo rabljene po 7/10 e.Katastrofa ...se strinjam s tabo...
2016 07 27
Jaz se tudi strinjam z vami punce. Najbolj smešno je, ker jaz imam tudi ponavadi ohranjenje hlače, ki so res nove in jih ne nosim, ker je šlo za napačen nakup ali pa majice še z etiketo po 5 e potem pa menjam in dobim nošene stvari in mi je žal ker sem nove menjala za staro :(.
2017 01 23
Absolutno če nekaj ni dobro zame, tudi drugim ne ponujam in vržem raje v koš oz. podarim, če komu pride prav. Moje stvari so še vse v omari, zelo ohranjene, ker oblačila in sicer vse stvari zelo čuvam in negujem kot je treba...pazim in ločujem pri pranju, ipd. Nekatere so nove, druge skoraj nove, sicer se pa to tudi na fotkah dosti da videti, če so ok. Nič od tega ni ne scufano, ne strgano, ne popackano, raztegnjeno ali kaj podobnega...bi me bilo sram kaj tekega sploh prodajati... Jaz prodajam le zato, da spraznim omare, naredim prostor ...da ravno ni zastonj. Zato tudi take cene...ene pa res nabijejo cene za klump, ki sodi samo še v kontejner...
2017 01 25
Izdelki za prodajo morajo biti novi ali parkrat nošeni in kot novi, torej v odličnem stanju. Uničenih, spranih, zmuckanih stvari na butiku NE bi smelo biti, takšne uporabnice bi se moglo blokirati. Ker ponavadi želiš tukaj kupiti ravno to, kar v trgovini ne najdeš ali ne dobiš več na razpolago, pa tudi da ne plačaš toliko, kot je redna cena. Zagotovo,če izdelek že nosiš, se cena zniža, že če ni etikete na oblačilu in je uporabnica ni nosila, se vrednost izdelka zniža. Če boš za izdelek plačal enako kot v trgovini ali celo več, kot to delajo nekatere uporabnice, ki kupijo izdelek na razprodaji in potem ceno na butiku dvignejo, potem ni več point strani mojbutik. Nekatere cene preveč dvignejo oz. dajejo cene izdelkom previsoke. Pa seveda naj bodo uporabnice poštene, sem postala kar skeptična pri nakupu ali menjavi, ker naletim tukaj na dosti laži, slabih in zatajajočih opisovizdelkov,ali teh opisov sploh ni.
2017 03 02
> VioletaPolak: > Groza,jz še podarim oblačila,da so uporabna.Jz bom samo rekla,da ene rabljena oblačila,prodajajo po ceni novih in cene so katastrofa.V trgovini hm,dobim kr.hlače za 5( jeans) na butiku jih prodajajo rabljene po 7/10 e.Katastrofa Se strinjam s tabo.
2017 03 02
> KatjaO: > Včeraj prejela srajčko na prvi pogled lepo ohranjeno, ko pa sem jo bolj podrobno pregledala, sem našla male luknjice na rokavu...to se še mi ni zgodilo...Ne vem, no, cena je bila res nizka, ampak je bilo rečeno da stvar lepo ohranjena. Jaz takih oblačil niti ne bi podarila več, ker bi me bilo sram, oblačila v takem stanju so za RK ali pa za v smeti, ne pa za v prodajo. Ne bom pa se šla kregat za par evrov, sem lepo napisala punci sporočilo, niti negativnega odziva ne bom puščala pa nič, ampak da se pač tako ne dela, a ne...Niti odgovora si nisem zaslužila s tem da sem takoj brez kompliciranja nakazala denar in prejela artikel v takem stanju. Ima pa same dobre odzive, upam, da se ji to samo pri meni zgodilo in drugim ne pošilja raztrganih cot. Res, ej, punce, dajte malo si premislit kako poslujete in kake stvari prodajate, vse se da zmenit in povedat, fer je treba biti samo. Lep pozdrav. Ravno zato bi morala dati negativen odziv,da bi druge bile pazljive pri tem.
2017 03 02
ZGODILO SE MI JE, DA SEM POMOTOMA NAKAZALA DENAR NEPRAVI OSEBI. ŽE KAR NEKAJ ČASA NAZAJ, PA SE DEKLE NI OGLASILO. ŠKODA, SAJ SENCA PADE NA VES BUTIK. SICER PA SEM ZADOVOLJNA. V DVEH PRIMERIH PA KONTAKT MED MANO IN PRODAJALKO NI BIL USPEŠEN, KER SE VERJETNO SPLOH NISVA UJELI. TUDI TAKO JE ČLOVEŠKO. LEPO SE IMEJTE. SILVANA
2017 03 19
Nisem še veliko menjavala, sem pa imela čisto na začetku zelo slabo izkušnjo, saj sem jaz dala novo in sorazmerno drago tuniko, dobila pa žaltavo olje. Ker je bilo to na začetku moje uporabe Butika se mi ni dalo se s tem ukvarjat, sicer mi je bilo potem še zelo žal, da sem takšna, prijazna in nezatežena. Tako, da občasno sem rahlo skeptična pri menjavah. Sicer ostale menjave, ki sem jih imela so bile vse ok. Sama vedno oddajam stvari, ki so v odličnem stanju (nove ali takšne, ki zgledajo kot nove oz. specificiram v kakšnem stanju so.) Mi je pa hecno ko dobim kakšno vprašanje za menjavo in pogledam v butik predlagateljice menjave pa ima v butiku "3 čudne neuporabne izdelke za par eur" in to je to...sprašuje pa za kako več 10 eur stvar: heh. Kaj naj v takem butiku najdem? x-)
2017 05 16