Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Potovanja, počitnice /

Vaše mnenje?

Tu na butiku ima skoraj vsaka peta punca napisano, da se seli v tujino in da se želi zato znebiti oblačil. Mislite, da je to pač bela laž za hitrejšo prodajo ali naj me resno skrbi, da bo Slovenija v kratkem brez prebivalcev [:sokiran] [:nasmeh]
2015 02 11
Hehe, jaz bi rekla: vse za pozornost :)
2015 02 11
Jaz pa ne bi rekla da je tako. Mladi ljudje odhajajo....tam kjer je pač boljše življenje, tukaj bo šlo le še na slabše... če pa ne pa toliko bolje, čeprav močno dvomim. Tudi jaz se imam namen z fantom v prihodnosti odseliti - nimam pa tega še nikjer napisano [:tihsmeh]
2015 02 11
Nekatere se že celo leto selijo :)
2015 02 11
Veliko mladih se je že odselilo in se še bo, morda bom tudi jz med njimi. Bo čas pokazal... Tale naša država je res malo neumna, financira šolanje, služb pa skoraj da ni, zato lepo v tujino gredo šolani ljudje, ker pač tukaj službe ne dobijo. Ta tuja država pa z njihovim šolanjem ni imela nič stroška [:zalosten]
2015 02 11
To da mladi odhajajo/mo je res. Žal tukaj v Sloveniji težko dobiš priložnost za uspešno in lepo življenje (ciljam na dobro službo). Z mojim prejšnjim komentarjem pa sem imela v mislih predvsem tiste, ki se kar vsak mesec "selijo" in to veselo objavljajo na forumu. Verjamem da nekatere to dejansko počnejo, grem pa stavit da je veliko tudi takšnih, ki selitev uporabljajo zgolj kot izgovor [:tihsmeh]
2015 02 11
Jaz sem se res odselila ampak sem po dveh letih spet nazaj v Sloveniji. Na zalost tukaj res ne vidim perspektive in ze intezivno iscem da grem ponovno ziveti in delati v tujino... [:ljubek] [:zalosten]
2015 03 25
Mladi odhajajo zaradi boljših služb večinoma. Je pa res pa počistiš omaro pri selitvi, tudi će se seliš iz enega konca SLO v drugega, ne rabi bit tuijina. Sama sem pri selitvah ogromno prodala in tudi veliko podarila, sedaj imam veliko manj oblačil in zato tudi ne menjam več.
2023 08 09