Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Ima še katera dovolj tega?

Čedalje bolj se mi dogaja, da mi punce pišejo, so zelo zainteresirane, poslikam, dam več podatkov, izmerim, vse možno.. nato pa o punci ne duha ne sluha [:zafurstriran]
2015 02 11
Meni pa se dogaja ravno obratno, se zanimam za izdelek, rečem za dodatne slike, mi punca reče da mi poslika takoj ko utegne ali izmeri.. Potem pa več nič.. Kar mi je še bolj čudno, saj bi si človek mislil da jim je v interesu izdelek prodati:)
2015 02 11
Jaa, tudi to je cisto adijo :S
2015 02 11
...ali pa vprašaš če je možen oseben prevzem, ker sva tudi iz iste občine (in se gre za parfum, kar raje osebno prevzamem sploh v takem primeru), potem izveš da prodaja za nekoga drugega in še vedno ne veš odgovora ali je še na voljo ali ne [:jezik] pa bi res rada tisto kupila ..
2015 02 11
Samo meni gre res blazno na živce, ker moram prvo kot prvo poiskati to obleko, potem najti meter, nato meriti.. Mislim, saj res ni kaj takega, vendar ko to delaš znova in znova za brez veze.... Se ti pa zdi za malo .. Saj razumem, ja, sem na voljo, vendar zdi se mi, da je pa le ena osnova, da vsaj rečejo: ''hvala, ne bom vzela'' .. ne pa da kar zgine
2015 02 11
Točno, sem že slikala, merila... Ni da ni in mi potem napiše punca da je obleka preveč ohlapna (ja, na meni je res, ker imam št. S, obleka pa mi je prevelika [:zafurstriran] [:sokiran] ) Kot da ne cenijo naš čas in trud. Želela sem si kupit eno jopo Champion tukaj gor, 5x pišem prodajalki, ki bluzi da je v bolnici, ne odpisuje.... Katastrofa odnos. Jopo sem si res želela. Ne vem zakaj nekaj prodajam, če ne želiš prodati [:sokiran]
2015 02 11
Jaa, res je vse skupaj malo mimo.. miss11, tebi je vsaj odgovorila, najbolj me pogreje ko sploh ne odgovorijo.. Mislim, a je tako tezko napisati ''ne hvala, ne ustreza mi'' ali vsaj nekaj podobnega. Se mi je pa ze zgodilo (sem ze v drugi temi debatirala), ko mi punca piše, če lahko kupi takrat pa takrat, pa če lahko počakam, da obljubi, da bo poslala.. In kar naenkrat zgine.. Dva meseca je sedaj od tega, odgovarja na nobeno sporočilo.. Vsi njeni odzivi pa so pozitivni in govorijo kako je punca točna in se drži dogovora.. Punca ima moje podatke in vse, samo za to se mi gre.. Res se mi zdi grdo, da punce niso niti dovolj resne, da bi odgovorile [:prepoten]
2015 02 11
Grozno res, ravno ta teden, dala punci podatke da mi nakaže debar, zdaj se sploh ne oglasi, kljub temu da je vpisana in daje drugim odzive za sodelovanje.... enostavno dam negativen ali nevtralen odziv
2015 02 11
Če vzamejo podatke in ne nakažejo dam jz nevtralen odziv, najbrž sem preveč prijazna? [:nasmeh]
2015 02 11
Jaz si res ne bi rada nakopala negativnega odziva, ker kolikor je adminka prisotna, se ga ne bi znebila še sto let
2015 02 11
haha, jz se svojih dveh tut nisem znebila (dobila sm ju, ker sta mi punci vrnili negativen ozdiv - poslali sta mi uničena oblačila pri menjavi). Vse sem poslikala, screen shote delala pol ure, vse za prazen nič [:zafurstriran] [:sokiran] Če en Admin ni dovolj, naj plačajo 2. Saj stran živi od reklam, ki jih naročniki plačajo, če se ne motim.
2015 02 11