Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

NUJNO!! JE ŽE KATERA SODELOVALA Z NJO???

Živjo, Mene zanima če je že katera sodelovala s punco Azra Golač? In slučajno ima povezavo do njenega profila? Namreč, dogovorili sva se za nakup preko fb, sem ji posala denar, ona pa se je zbrisala s fb zato me zanima če je že katera tu sodelovala z njo in ima slučajno mojbutik? HVALA ZA POMOČ
2015 02 16
iz velenja je.
2015 02 16
Aja. Jaz sama na srečo nisem sodelovala z njo... a to ste ji pošiljale paketke vnaprej z oblačili, še preden ste dobile plačilo z njene strani? Ali ste ji vnaprej poslale oblačila za menjavo? Ali pa ste ji poslala vnaprej denar in niste dobile paketov z njene strani? [:zaspan]
2015 02 16
Ta Azra je bila moja sošolka. ona je velik problem. policija nažalost ne bo naredila nič ker imajo veze. žal. se pa nisva druzili ..
2015 02 16
@malikaa20 a poznaš mogoč kakšno punco s katero se druži pa ma facebook?
2015 02 16
bom poslala link
2015 02 16
Če katera dobi številko se priporočam, naj mi jo katera javi na zasebno :) Tudi mene je ogoljufala [:zafurstriran]
2015 02 16
ja kok vas pa je???? o shit!
2015 02 16
ja sj ta je pravi. sam ne odpiše oz. blokira vse skaterimi sodeluje
2015 02 16
meni kaze da ni strani mogoče odpreti.
2015 02 16
Ker te je blokirala :) Sem pogledala še z fantovim tam pa gre! Z mojim profilm pa ne gre :)
2015 02 16
Zdaj glede vsegaskupaj ... Nekateri pravijo da se taki primeri ful nedobro rešujejo pr policiji, drugi spet drugače... Komu zaupat ne vem.. vem pa da je vsekakor najbolje it takšnim na dom, da vidiš kako se bodo zagovarjali tam.. Jaz vam predlagam da ustvarite skupino na fb ZASEBNO seveda, sam zarad te punce, seveda pazite da ne boste noter spuščale kakšnih "sumljivih" članic ki bi ji lahko dajale podatke... Ker skupina v kateri poteka pogovor je okoli 38000 članic kar pomeni, da ji lahko na izi kdorkoli poroča in kdorkoli pride not... in potem se ona pripravi oz lahk kaj naredi,če boste pa nardile svojo ksupino z cca 20članicami ki so bile oškodovane, pa bo zgodba drugače tekla [:nasmeh] ..lp
2015 02 16
OMFG!!! tale očitno ni čist...
2015 02 16
Jst jo poznam....fuuuj od zenske
2015 02 18
Pa kako goljufa? A naroča stvari in jih potem ne plača?
2015 02 22
1 2