Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

kaj narediti, ko ne dobiš denarja?

Bila sem naivna, punca mi je rekla, da rabi obleke do srede. Še napiše mi, da je oddala denar, jaz ji pošljem obleko... denarja pa ni. Sem pa opazila, da ji je še ena druga uporabnica dala negativen odziv, ker jo je hotela enako okrog prenesti. Sem ji napisala tudi sporočila, pa nič. Čeprav je non-stop prijavljena.
2015 02 20
To je pa res zelo zelo zalostno,da se punce tako nesramno vedejo in na tak nacin izkoriscajo! ! !
2015 02 20
Poskušaj ji še pošiljat sporočila in se nekako zmenit za denar... Če ignorira tvoje prošnje ji nič ne moreš, po mojem ji moraš dati negativni odziv, da bomo vsaj druge bolj pazljive...Upam, da vseeno uspeš oz. dobiš denar....
2015 02 20
Kdaj se pa uporabnico prijavi, da se jo blokira?
2015 02 20
Še napisala sem ji, da bi lahko rekla vsaj hvala, glede na to da je dobila nekaj očitno zastonj. Ni odgovora. Tudi negativen odziv sem ji pustila. Meni se ne zdi najbolj pametno, da se briše take uporabnice, saj si lahko ustvarijo nov profil (in ne vem če obstaja - en profil za eno osebo) in naprej izkoriščajo.
2015 02 20
Škoda:( Ja žal tudi take osebe so. Jaz vedno počakam, da dobim plačilo, šele nato odpošljem. Še posebno, če z osebo nisem nikoli prej sodelovala (drugo je če že večkrat sodeluješ), pa kot vidim, je bila ta punca ravno na "novo" prijavljena brez odzivov. Upam, da prejmeš denar, čeprav take osebe to naredijo čisto mirno brez kakršnega koli obžalovanja predvidevam.
2015 02 20
Glede na to, da imaš njen naslov, in če ni predaleč, lahko greš tut njej na dom (pač, odvisno za koliko si bila oguljufana)
2015 02 20
Ne ne obstaja samo en profil za eno osebo. Tudi punce tukaj, ki so resne & poštene imajo nekatere dva profila - ene imajo ločeno naprimer samo oblačila in samo nakit & modne dodatke. Ali pa tisto kar samo menjavajo, ter tisto kar samo prodajajo. No seveda je pa tudi druga kategorija punc - tiste ki prenašajo druge punce okoli in vedno na novo ustvarjajo profile.
2015 02 20
Saj bi šla k njej, ampak je kar daleč... če pridem nenapovedano, pa je nazadnje sploh ne bo doma in glede na to, da te tako okrog prenese, bi verjetno vse zanikala. No, saj me je izučilo. :/ In če bi šlo za manj kot 10€, potem bi še nekako pozabila.
2015 02 20
Če je oseba nepoštena si nič ne moremo....Dobi minus in to je tudi vse, ko se jih nabere preveč, si pač odpre nov profil...V mojem primeru pa je napisala, da nima časa, da zapira butik, ampak denar mi je pa vseeno dolžna in ga nikoli več ne bom videla....Ene pač goljufajo in kradejo.... Vseeno pa je večina res prijaznih in poštenih punc tu gor, ki mi velikokrat polepšajo dan in to je to....
2015 02 20
Men se je zgodil isto ne doug nazaj z eno.... hvala bog u sem dobila nazaj svoj artikel denar ki naj bi ga pa poslala pred 1 mesecem je pa čudežno izgubljen v njenem svetu domišljije [:omoticen] Ene so tle izključno zato da se okoriščajo na drugih, amen!! [:zafurstriran] [:zafurstriran]
2015 02 20
Žal je to zate draga šola, več ali manj. Za ostale punce pa velja, da osebi z manj odzivi, ne gre slepo verjeti. Če bi obleko tako nujno potrebovala, bi se lahko potrudila in še isti dan nakazala na trr naprimer. Res pa je, da tudi nekatere uporabnice s številnimi poz.odzivi delajo neumnosti.
2015 02 20
pff... kaj pa ko pošlješ, nakažeš denar, artikla pa ne? ta tedn sm od 6h nakazilih, prejela samo 3je... [:zafurstriran]
2015 02 20
Tudi meni se je to v zadnjem mesecu zgodilo dvakrat.. pa še oboje sem naenkrat nesla na pošto, tako da me je stalo 2 paketka, da me je sedaj izučilo [:zalosten] Res si ne predstavljam, kako živiš sam s sabo, če tako brezbrižno nekoga okradeš.. ampak k sreči je večina poštenih.. za ostale pa upam, da jih čim prej odkrijejo! [:nasmeh]
2015 02 20
Meni je baje poslala 2 x denar, me zmerjala z goljufivko, čeprav imam več kot 100 pozitivnih odzivov. Pač svašta..meni je poslala nazaj jakno in pa 4,50, puloverja še vedno nisem dobila. So pač pošasti, je pa vseeno svet lep...slej kot prej pozabiš na to..Tebi je lažje, ona pa upam, srčno upam da ne more spat. [:zafurstriran]
2015 02 20
1 2