Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

kaj narediti, ko ne dobiš denarja?

Ena pa mi je ukradla za 13 e oblačil...pulover in hlače (imela sem nizko ceno ), te se pa ne da izslediti na MB, očitno je izbrisana. Ime ji je pa Lara.
2015 02 20
#KajaKompare - mah, takšne sigurno spijo čisto ok Se strinjam, res je dober nasvet: "svet lep...slej kot prej pozabiš na to.." Takrat, ko se ti sicer kaj takšnega zgodi, si kar zgorežen, v šoku, ne moreš verjet, a čez čas pozabiš
2015 02 20
Itak vse mine :) Upam, da smo se vse kaj iz tega naučile. Najprej denar, šele na to izdelki. Se pa od takrat, ko sem videla da si punce kar tako pišejo odzive, za neke obljubljene stvari, vzela to kar resno ! Najprej denar, šele na to artikl :)
2015 02 20
Nimas kaj, ce ni mozen osebni obisk, potem se tezko kaj doseze razen, ce gre za kaksno smrkljo in je potem upanje, da najdes starse in jih dobis na telefon. Potem ponavadi oni osramoceni ukrepajo. Je pa tut mene ena okoli prinesla pri menjavi, bluesky1, ki ima ze vec kot pol leta moj paket, od takrat naprej se ni vec vpisala v mojbutik, sem ji poslala vsaj 10 sporocil, se je tri dni nazaj vpisala, nobenega odgovora.
2015 02 20
Če bi imela tale punca poštene namene, bi manjkajoč artikel že imela:( Tako pa, seveda ne odgovarja na sporočila. Tudi, če je poslala pošiljko drugi uporabnici, dobro ni problema se zgodi (meni je tudi ena poslala napačne zadeve namenjene drugi punci), a verjetno potem pošlješ na pravi naslov, ali pač ne.... Take, ki so nepoštene naj grejo kar dol iz MB !!!
2015 02 21
Se stinjam, green.butterfly. Samo izgovore išče, naredi pa itak ne kaj pametnega. Pa to je bil moj (najin) prvi primer negativne izkušnje, tako da je še toliko bolj grenko vse skupaj. Ampak na napakah se učimo.
2015 02 21
1 2