Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Politika oznacevanje izdelkov

Vceraj nekaj brskam po iskalniku in kategorijah in kaj vidim. Recimo iscem superge adidas, mi pa vrze ven polno drugih izdelkov. Dolocene osebe so oznacile recimo svoje all star superge se z adidas, nike, puma, michael kors, kaj je to fora? Zaradi tega je iskalnik samo se bolj zmeden, kaoticen in tezje najdes karkoli isces.
2015 03 01
večina jih narpimer označi kar avtomatsko z mac, all star, in podobnimi znamkami ki so bolj "popularne", da potem ko nekaj iščeš vidiš tudi njihov izdelek. Pa gre večini bolj na živce, kot pa da kupiš še njihov izdelek [:smeh]
2015 03 01
Tudi mene to zelo moti, ker imam pol X plus strani nekih izdelkov, ki jih sploh ne iščem. Ampak mislim, da to počnejo zato, da bi bolj izpostavile svoje izdelke.
2015 03 01
Ja, mene to čist raz****. Vtipkam znamko Mango in dobim ven Zaro, kar ene izdelke, ni da ni... To punce počnejo, da si povečajo možnost prodaje, ampak je totalno zgrešena taktika :/
2015 03 01
oblekica jane norman je tukaj gor označena: oblačila Obleke Večerne Koktajl ......: guess swarovski dior chanel prada gucci zara od kje??! zakaj? [:sokiran]
2015 03 01
To še nisem opazila, ampak če je artikel znamke x, ne vem zakaj ga potem nekatere označujejo kot ste omenile še znamko xy, z, b, ž....
2015 03 01
Tudi mene to cisto odvrne. Ce bi slo za neko generalno reklamo okej, ampak, ce vtipkam neko tocno doloceno znamko v iskalnik, pomeni, da tocno to iscem in nic drugega. Potem iz inata tudi, ce bi mi bla stvar vsec, ne bi kupila.
2015 03 01
Kot da bi ti ob nakupu banan nekdo kot banano označil pomarančo, hahahahaha.
2015 03 01
haha :)) Sabinke, poskrbi za dozo humorja [:nasmeh] [:ljubek] Mene isto to ful odvrne, kako se sploh spomnijo xy artikel označevati s Promod, Michael Kors in ne vem še čem... Ne samo da je neokusno, ampak je tudi nesramno! Lahko bi Admin uvedel posebej gumb za prijavo teh cvetk.
2015 03 01
Jaz ne morem, da ne bi komentirala, koliko enih pomanjkljivosti opažamo in izpostavljamo mesta, ki so potrebna izboljšave; napredka pa (skoraj) nobenega. Škoda res.
2015 03 01
#miss11 - meni se zdi tvoj predlog super, daj pošlji link predloga Administarorki, morda pa bodo uvedli, če bodo v Litvi za Evo - "Gumb za cvetke"
2015 03 01
Adminka ni uredila niti tega, kar sem jo prosila 1 mesec nazaj (skupna tema za valentinovo, pusta, Razpodaje v februarju in podobno), tko da najboljše da se vrnemo v realnost. Veliko je dela s novitetami, ki so plačljive, ne morem rečt da tega ne razumem...
2015 03 01
Js razumem, da majo upravitelji v mislih svoj nacrt za razvoj te strani, seveda je v interesu tudi zasluzek, ampak zagotovo bi bilo vredno razmisliti tudi o predlogih samih uporabnikov strani. Namrec mi nedvomno vidimo vec stvari, vec prostora za izboljsavo ob vsakodnevni uporabi. V koncni fazi bi se morali tudi zavedati, da je stran uspesna zaradi velikega stevila uporabnikov in da bi se morali upravitelji prilagajti njim in ne obratno.
2015 03 01
Vsekakor :) Oni obstajajo zarad nas in ne obratno. Mi smo "stranke" in nam se je treba prilagodit, če želiš uspešno "poslovat". Žal pa se zavedajo tudi dejstva, da kljub vsem pomanjkljivostim, bo veliko uporabnic še vedno tukaj, v želji da prevetri svojo omaro...
2015 03 01