Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Trgovine, artikli, razprodaje /

polna kapa neresnih kupk

Vam je kaj znano? Pišejo za izdelek, pustim podatke za nakazilo in potem poniknejo v zemljo in seveda ne nakažejo? Ker mislim, da bodo izdelek vzele, odslovim ostale potencialne kupke, saj čakam nakazilo [:zafurstriran] [:prestrasen] Poln kufer imam neresnih kupk in razmišljam da bi jih začela nagrajevat namesto s nevtralnim s negativnim odzivom. A je res tko težko napisat, ne bom vzela? V zadnjem tednu sem imela milion takšnih cvetk, prav lepijo se name. Da ne omenjam komunikacijo s nekaterimi, ko dobiš tak stavek, da ne veš kaj pomeni, vse z malimi črkami, brez vejic. [:sokiran] Ena kupka je 2x rekla, da bo nakazala in ni, nato sem jo vprašala kako je s nakazilom in mi napiše, da ji je všeč, da sem tako zelo vztrajna [:jezen] Ne vem no, kaj za vraga se grejo ene? [:jezik]
2015 03 24
Se podpišem pod vsako tvojo besedo =)
2015 03 24
js takim dam negativen odziv, me sploh ne zanima. ce sem zaradi nje ob druge kupke me sploh ne zanima, pripopam neg.odziv
2015 03 24
Tudi jaz se bolj ne bi mogla strinjat z napisanim! Tudi jaz imam zadnje čase polno cvetk katerim daš podatke in se potem ne javijo več... vendar se ne sekiram več okoli tega, ker se to ne bo spremenil. Dam 3 dni časa za nakazilo, v primeru da denarja ne prejmem pa zadevo prodam naprej. Škoda živcev.
2015 03 24
Ja se strinjam, je zoprno, še posebno, če napišeš svoj TRR....Je čisto drugače ali pustiš samo svoj naslov ali pa naslov in TRR. Morda, če napišemo v profil, da naj pišejo le resne in odgovorne osebe, se bodo potem javile samo take osebe [:tihsmeh] Kaj pa vem, morda bi to delovalo. Najbolje res se ne glede tega obremenjevat, ker je škoda živcev zaradi neresnih punc. Jaz se poskušam tega nasveta držati, kdaj mi uspeva, kdaj pa ne [:tihsmeh] Vsem puncam želim čim manj neresnih punc....
2015 03 24
Ma ja, itak da je škoda živcev :) Hehe, o napisu v profilu sem že tut razmišljala...
2015 03 24
Problem je v tem ker redko katera sploh prebere opis v profilu butika [:prepoten] Drugač pa kot je rekla že green.butterfly je res škoda živcev zaradi neresnih kupk. :)
2015 03 24
Pred nakazilom jz paketov ne odpošljem.
2015 03 24
Jaz jih odpošljem, če se glih odpravljam na pošto, da ne rabim potem šeenkrat tekat.. glede na odzive sem pa mislila, da je malo bolj resna ;)
2015 03 24
[slika:9cb9fd9b-f4a1-4f19-988e-dbb7e20dda11] [slika:6ae63f3c-211d-4781-92d7-61390248ba55] Upam, da mi tokrat odpiše, ko se bo vpisala.. :$
2015 03 24