Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

prosim za pomoč - nosečnost?

Punce, nekaj mi prosim povejte, ali je možno, da se slabost (bruhanje) pojavi še pred ti menstruacija zamuja? Danes sem 22. ciklusa, imam redne cikle na 28-31 dni. Danes zjutraj sem spila 2 skodelici čaja in mi je bilo slabo, čisto malo sem bruhala, ne vem ali od stresa ali od straha da sem morda noseča? Zraven časa sem spila tudi Supradine (vitamin). Morda je samo kakšna trebušna viroza? Hvala za vaša mnenje :) Pozdravček [:nasmeh]
2015 03 31
Najboljše če naredite test nosečnosti. Tako Vam nihče ne more zagotovo povedati če ste noseči ali ne. Odvisno je od posameznika. Nekatere imajo menstruacijo do 4., 5. meseca nosečnosti. Za slabost so lahko krivi različni vzroki. In ja, tudi stres. Lep pozdrav :)
2015 03 31
Najboljše, da naredite test nosečnosti, tako boste najbolje vedeli na čem ste :)
2015 03 31
Ali test lahko naredim šele, ko mi menstruacija zamuja ali tudi prej?
2015 03 31
Mislim, da kadarkoli, najboljše da greste v lekarno in vam bodo tam svetovali, ker obstaja tudi več različnih testov, nekateri so boljši, drugi slabši :)
2015 03 31
OK :) Prosim še za odgovore tistih, ki vedo in ne samo mislijo ;) Googlam in nič pametnega ne najdem.
2015 03 31
Redkokdaj se slabost pojavi pred izostankom menstruacije...tko da je vrjetno res samo strah ali viroza...ponavadi niti test ne pokaze pred izostankom vsaj en dan
2015 03 31
OK, piše da test lahko opravim, ko mi M že zamuja, beta HCG (krvni test) pa je bolj zanesljiv. Nisem najstnica in sem imela 2 nezaščitena odnosa, 4. dan ciklusa in 20. dan ciklusa (skrbi me seveda odnos 20. dan ciklusa - metoda umika), vmes še 2 spolna odnosa s kondomom, ki mislim da nista počitla, nisem ju pregledala... Vem, da ni pametno reskirat... Ne bi bla tragedija da zanosim, vendar to še ni v načrtu. Najbrž sem se sam napsihirala, no vsaj upam :/
2015 03 31
Samo psiha je tole... Ni ti slabo zaradi nosecnosti ce ti m splob se niti en dan ne zamuja...pa niti takrat ti se ni slabo
2015 03 31
Hvala Čebelica2, samo pomirit se moram :) M naj bi dobila točno čez 1 teden, imam jih na 29 dni.
2015 03 31
Samo, da sporočim da ne bom zibala, da nisem noseča, bla je itak samo psiha in šola za naprej :)
2015 04 09
Fino da se je izšlo kot si želela [:nasmeh] Sicer pa samo v opominček..kondomčke le uporablaj. Sama sem zaradi nepazljivosti nekoč staknila klamidijo, ki je btw zelo potuhnena zadeva in jo ima precej ljudi (možno tudi partner). In pa...zanosila sem z metodo umika [:tihsmeh]
2015 04 14
Auč, ja, kondomčki so zakon, nič se več ne mislim igrat, ker me je blo do PMS-ja res strah da bom zibala. Na klamidijo me je ginekologinja testirala ker sm imela nekaj časa nazaj skos neka vnetja in glivice in je bilo vse OK. Se pa strinjam da so spolno prenosljive bolezni dost razširjene in da bi se vsaka mogla it testirat, pa četudi ni imela veliko partnerjev. Drgač je klamidija res zahtbtna in lahko onemogoči tudi zanositev, ko si jo želiš.
2015 04 14
Če bi te zanositev tako zelo skrbela potem ne bi seksala brez zaščite!
2015 04 24