Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Mnenje o lepotnih popravkih

Živijo! Zanima me kakšno je vaše mnenje o lepotnih popravkih. Zdi se mi, da še vedno obstaja precej predsodkov glede tega, da ali naj skrivamo da s(m)o si kaj popravile ali pa da se moramo "sprejeti kakršne smo" da se izognemu nekakšnemu stigmatiziranju drugih (v smislu ta je plastična, to, ono,..). Prihajam iz manjšega kraja in je to pri nas še kar velik tabu.zanima me pa še vaše mnenje :) sama sem popolnoma ZA da si nekdo popravi nekaj kar ga moti in tako pridobi samozavest. Nikakor pa res za pretiravanja, v smislu da gredo iz košarice A na npr D. To mi je res too much. Recimo jaz si že dolgo časa želim popraviti zgornjo ustnico.je nekaj kar me moti že od kar vem zase.z vsem ostalim sem zadovoljna, obraz, postava, vse ok. Le tale "malenkost" pa me moti, vedno ko se pogledam v ogledalo si predstavljam kako bi bilo če bi si "popravila". Nočem imeti nekih angelina j ustnic, niti slučajno.ni mi všeč to, da je spodnja ustnica lepo polna, zgornje pa praktično ni.tisto da je res ni. Rada bi samo da je malce bolj opazna, bolj skladna z vsem.velika verjetnost je, da takšne malenkosti nihče nebi nekaj fejst opazil, bi pa meni vlilo samozavest, saj bi bila v svojih očeh bolj privlačna :) Torej, zanima me kakšno je vaše mnenje o popravkih na sploh, jaz sem izpostavila svoj primer pač :) in če ima mogoče katera izkušnje s popravki na ustnicah :) informirana sem glede postopka in cene, zanimajo me pa vaše izkušnje, če ste zadovoljne :)
2015 06 02
Nimam izkušnje...moje mnenje je, da vsak pač kakor mu paše...niso mi všeč plastične ženske, popravki sem in tja, še posebej, če je moteče in se potem počutiš bolje, pa se mi zdijo čisto na mestu...tudi sama bom šla, vendar ne kaj popravljat, ampak lasersko odstranit eno žilico, ki se mi vidi in ni lepo ter me precej moti...
2015 06 02
Če si to želiš si naredi. Samo pojdi h nekomu, ki je res dober v tem! Ker ustnica je le del obraza in če karkoli ''zapaca'' potem ti bo še toliko težje... [:nasmeh]
2015 06 07