Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Vnetje nožnice

Zanima me če še obstaja kakšna dobra krema, globula v lekarni za kupiti, proti glivičnem obolenju nožnice, ter vnetju nasploh? Ker sem imela majhen izcedek sem si kot preventivo kupila Vitagyn C, po dveh dneh uporabe sem pa dobila močno glivično vnetje (namesto da bi mi pomagalo [:prestrasen] ), sedaj sem si tri dni vstavljala globule Canesten, malo boljše je, ni pa še vseeno izginilo [:omoticen] Ginekolog bi me lahko vzel komaj naslednji teden, ampak med vikendom že odpotujem na dopust [:jezen]
2015 06 23
pa še tampon v jogurt namoč, pa si daj notri, dokler ne dobiš canestena , pa soda je tudi zakon pa ne sexsat en čas... [:ljubek]
2015 06 23
Canesten krema !!! Sex pa itak odpade [:tihsmeh]
2015 06 23
Canesten tudi jaz preporočam, pa skuhaj si čaj od kamilice in se stem umivaj. Kamilica pomaga tudi proti vnetju. Pa cim manj praskaj [:prestrasen] pa lej da nosis bombažno perilo, in izogibaj se tangice vsaj kksn dan..
2015 06 23
PS: cim manj jej produkte k vsebujejo kvas.. Se pravi kruh, peciva ...
2015 06 23
Kaj pa pomeni rumenkast izcedek? Je možno da imaš pri glivičnem obolenju tudi rumenkast izcedek? Ali je to kaj drugega? S kamilico naj se umivam samo od zunaj? Hvala!
2015 06 23
Pri glivičnem obolenju je značilen bel sirast izcedek, zadeva srbi, peče...punce so vam odlično svetovale v primeru da imate glivično obolenje, vendar vaš rumen izcedek kaže da gre bolj za bakterijsko vnetje, pri čemer vse te zadeve žal ne bodo pomagale, saj za bakterijsko vnetje potrebuješ antibiotike (mazila ali tablete) odvisno kaj vam predpiše ginekolog. Bakterijsko vnetje je bolj nadležno in lahko traja dlje časa kot glivično. Jaz bi vam predlagala da prenehate z vsem zdravljenjem ker se žal ne ve za kakšno vnetje gre pri vas. S sredstvi za zdravljenje glivičnega vnetja lahko zadevo samo še poslabšate, v primeru da gre seveda za bakterijsko vnetje. Lep dan
2015 06 23
Ja samo od zunaj, pa da ne bo prevroca voda, veckrat ponovi na dan:) kokr ja vem gliviicno unetje je bolj bel sirasti izcedek tak k je razdelen na koscke. Da nimas kksn alergijo na tisto kremo k si se mazala, pa da zato zdej imas tak izcedek? Posvetuj se v lekarni kaj lahko uporabis, ne prevec stvari na enkrat, lahko tudi sama noznica in koza ne spremljajo vsa ta zdravila .:-( srecno!!!!
2015 06 23
No nisem videla tisi komentar ki ga je punca pustila pred mano, mogoce pa res gre za bakterijsko okužbo.. Zakaj ne poklices ginekologa in mu razlozis vse, pa naj ti nekaj svetuje? Al pa vem da je na metelkovi dezurni ginekolog, samo pa nevem tocno kako potekajo zadeve tm.. Upam da bo vse vredu:-)
2015 06 23
Jaz bom pa kar pod to temo napisala svoje vprašanje, Ker je podobno, da ne odpiram nove... Mamice in nosečke, se je katera spopadala z vnetjem nožnice v nosečnosti? Poteka zdravljenje brez posledic na nosečnost in plod?
2015 06 24
Canesten je baje eno sra*** Enim še poslabša,to je vse prej kot naravno in vse podobno tem. Vsako glivično vnetje je posledica zapacanosti na notr. Treba se bo mal na notr spucat. (Uživanje; kapsul divjega origana,uživanje kokosovega olja ,juhe z nakoncu dodanim česnom) v tem času popolnoma opustiti sladkor,mlečne izdelke in pa belo moko.Če pa že bele moke ne pa nujno prvo dvoje. Malo pogooglajte ane. Lp
2015 07 08