Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Ideje za božična darila!

Živjo. Zanima me, kaj kupite svojim najdražjim za božične praznike, mogoče kakšno idejo, izvirno darilo ali nekaj čisto preprostega :) Vsaka ideja je zelo dobrodošla, saj vedno pride prav [:nasmeh] [:ljubek] Lp [:nasmeh]
2012 12 04
Ponavadi obdarim očeta z parfumom, mami z kakšnim nakitom in dodatki, fanta pa ponavadi obdarim čisto odvisno kakšne želje slišim in potem to božiček zrihta hehe [:tihsmeh], prjialteljice pa ponavadi s kakšno kozmetiko, nakitom, različnimi darilnimi seti... Zmeraj pa prisluhnem če omenijo kakšno stvar da si jo želijo in takoj vem kaj potrebujejo [:nasmeh]
2012 12 04
Včasih tudi kakšno stvar naredim, napišem pesmico, naredim vizitko, kakšen spominček [:nasmeh]
2012 12 04
Svojemu fantu bom za božička naredila torto, je bolj vesel, ko se kaj potrudim zanj, kot pa da kupim (kaj rabi si že kupi sam). Za domače mogoče kakšna knjiga (knjiga receptov - za mami).. Očetu lahko kakšen viski, vino (karkoli že pije). Našemu najmlajšemu sem kupila vzglavnik, ki ima vgrajeno led lučko, res dobro izpade! In dobil bo piškote v obliki dinozavrov (če bo paket pravočasno prispel ... ) Drugače so mi sedaj zanimive različne led lučke, ali pa kakšne bolj fensi ure :)
2012 12 04
Hm, jaz mami tudi kakšen nakit, uhančki, ali pa kakšen okrasek, očiju hmm, kakšno uporabno malenkost, s prijateljicami si niti ne darujemo nič, nimamo te navade, s fantom prav tako, si kar tekom leta kaj podariva, za praznike pa kakor kdaj...
2012 12 04