Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Prosim nujna pomoč! dlačice

Pozdravljene, rabila bi pomoč in sicer pri ženskem največjem sovražniku.... dlake! Zanima me kako si ve odstranjujete dlačice pod pazduhami in tam spodaj [:ljubek] Sama sem nekaj časa uporabljala britvico,vendar so sedaj dlake samo še bolj črne,debele in več jih je. Želim pa si jih manj in da bi bolj počasi rasle.Z depilatorjem,ki puli dlake ne želim imeti opravka,saj že na nogah čutim bolečino. Prosim za nasvete XOXO
2015 07 16
veze ima tudi če imaš preveč moških hormonov tako,da preveri prvo to.
2015 07 16
Jaz si odstranujem z britvico ,namažem se pa z gelom za tuširanje iz hoferja z zelenim.Imela sm čisto rdeče noge pa pikaste in vraščajoče dlake in nooro izsušene čisto bele,po tem pa še kreme nism rabla gor dat ,se mi cele svetijo.Nism mogla vrjet [:nasmeh] Britvico pa ko se brijem npr če se brijem naenkrat pazduha in spodi in noge, 3 rzlične britvice Uporabim oziroma po vsaki uporabi na določenem predelu,britvico vržem stran.Kupujem neke roza v tuš drogeriji. [:nasmeh]
2015 07 16
verdaloe aloe vera gel (v lekarni kupiš) to je res kakovosten gel jaz ga uporabljam povsod!
2015 07 16
prej je priporočeno narediti piling preden se briješ ,nekateri pa pravijo oljčno olje in sladkor da narediš po britju to ,pa še noge baje so navlazene in mehke
2015 07 16
baje te sladkorne,trakovi in vse drugo kar je takšnega poškodujejo preveč povrhnjico kože tako,da je koža še bolj dovzetna za okužbe, jaz tega raje ne sprobavam imam pretanko in preveč občutljivo kožo,drugače pa tudi jaz uporabljam te roza britvice iz tuš drogerije (sv.rozaste) pa mam že nasledn dan mjhne dlakice, ne potegne s korenino vn valda,britvice pač
2015 07 16
Tudi sama uporabljam te roza britvice,vendar so dlake vedno debelejše,več jih je in bolj črne so.Zato bi rabila res nekaj kar bi dlake odstranilo vsaj za 4 dni. Kako pa je z depilacijskimi kremami ali depilirnimi trakovi? :) XOXO
2015 07 16
Jaz grem kar na depilacijo :) Malo bolečine tisto sekundo ko povleče pa je to to :D
2015 07 16
Sicer koliko casa pa potem dlake rastejo oz. da se pojavijo? Ker sicer sem si nabavila veet depilacijske trakove,pa me zanima :)
2015 07 16
Laser!
2015 07 16
Jaz sem nekaj čada uporabljala epilator,tudi v bikini predelu,bolelo je kot hudič.Res da sem imela mir skoraj dva tedna,ampak dlake so se mi vraščale [:jezen] Sedaj uporabljam britvice,včasih tudi moževe [:tihsmeh] So pa britvice bolj komfortne od drugih metod in čez čas bom kosmata kot moški,ampak ostanem pri britvicah
2015 07 16
Moj problem je takšen da grem spat h fantu za teden dni,in nebi se obremenjevala rada še z dlačicami,saj veste kako neprijetno je ce se vas kdo dotika,ve pa ste porascene -.- Pa me zanima kaj bi najbolj pomagalo. Sicer epilator sem poskusila,vendar ni šans,par dlačic mi izpuli in že nemorem vec.... tako da res nevem kaj naj [:prestrasen] [:prestrasen]
2015 07 16
probaj z "moskimi" britvicami ali pa britvice ki so prav za to narejene. povprasaj malo po tus drogeriji/dm/müller, se cenejse so od navadnih. drugace pa se pobrij 1x v mes med tem tednom ko gres k njemu:)
2015 07 16
za kdaj pa kdaj uporabljam depilacijske pene veet, so sicer "strupene", ampak dlačice res skuri do korenine in zato malenkost počasneje rastejo, koža se potem sveti... dejansko so noge tako gladke, da so kar spolzke haha. ne bi pa te pene uporabljala po bikini predelu. drugače pa britvice za moške gillette. in pa punce, ne se preveč obremenjevat z dlakami, že res da mam blond in tanke dlake, morda mi celo malo počasneje rastejo (kar sklepam po počasni rasti las in nohtov), ampak se ne sekiram in se brijem 1x na teden kompletno celo telo. ravno toliko, da je še urejeno. če pa komu to ni všeč, je pa to njegov problem. moški, ki vihajo nosove nad parimi kocinami (sami so pa poraščeni kot medvedi) bi se pa lahko kdaj tudi zamislili kako je nam v ženski koži, ko nas stereotipi obmetavajo z vseh stvani. [:jezik] mami je zadnjič pravila, kako se včasih ženske sploh niso toliko brile kot danes. to je vse TV in to :) zame je britje nog sezonsko opravilo.
2015 07 21
Zakaj ne bi šla na laser?
2015 07 26
1 2