Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Poizvedba glede e-bay .... ali .... rabim nasvet

Prejšnji teden sem naročila prek e-baya cover za moj mobitel. zanima me, če veste koliko časa ponavadi potrebujejo da dostavijo stvar v slovenijo... saj ko sem šla mal brat piše od 20 do 25 delovni dni, in to se mi zdi res fuullll:)) Poleg tega sem po nesreci označla eno srajčko, ki mi je bila všeč, in sedaj jo imam v košarici, in je ne morem zbrisat nikakor. pomislila sem, da če pač ne plačam jo bo sam program zbrisal. AMPAK NE! dobila sem nek grozilni mail, da moram poravnat ta račun, ker če ne me zbrišejo. tista srajca je bila 99 dolarjev, s poštnino in pay palom pa me pride 15 evrov! ampak jaz je nočem, kaj naj?? Kakšna ideja?? mi katera lahko pomaga??:)
2013 05 20
jaz sem naročila kopalke sem jih čakala en mesec [:tihsmeh] [:tihsmeh] tako da sem že pozabila da naročila
2013 05 20
Jaz kr precej naročam prek ebaya, in enkrat ko nisem plačala, me ja pač potem tisti uporabnik blokiral, tak da nisem od njega več mogla kupovat, drugače pa je najboljše da uporabniku pišeš mail da pač si se zmotla in da stvari nočeš.. :).. za čas dostave pa je odvisno od kod si naročaš,, kaki hong kong je mesec, iz uk dva tedna, nemcija kaki teden, amerika pa tudi okoli 3 tedne :)...
2013 05 20
ladybug11 super odgovor, hvala za info, bom pisala.... to je bilo moje prvo naročilo.. prav morem pogledat iz kje jeto podjetje ki sem naročila:P še enrkat hvala! [:sramezljiv]
2013 05 20
Davolica, upam vsaj, da so ti kopalke prav;) Poletje se še ni začelo, predstavljaj si, da bi jih dobila komaj septembra:P al pač konc poletja:P
2013 05 20
[:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh] ja so kot ulite vsaj nekaj [:tihsmeh] [:tihsmeh] drugače sem zadovoljna znjimi [:jezik] [:jezik] ja t abi bila dobra da bi jih septembra dobila [:tihsmeh]
2013 05 20
Tudi jaz sem že velikokrat naročala iz Ebaya, sicer res potrebujejo 3 tedne, ampak večino oblačil se tam zelo splača kupit, saj je ponavadi zastonj poštnina [:nasmeh] Azijski izdelki in komunikacija z uporabniki me še nikoli ni razočala, Kitajci zelo so prijazni, 1x so mi poslali majico narobne barve - vendar se je razlikovala le za 1 odtenek, pa sem jim pisala, pa so mi rekli, da mi bodo nekaj denarja naazali nazaj na račun pa da se ful opravičujejo [:nasmeh] Včasih si od tam naročim obleke, ki imajo še originalen listek od zare, trafaluca in podobno, pa tudi prodajna cena je gor - majica, ki bi morala v zari stati 35 eur - sem jo tudi videla tam, me je na ebayu stala kakih 5 eur. se ful splača
2013 05 20