Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Psihicni problemi

Zanima me ali obstaja kaksna spleta stran ali pa email kjer lahko anonimno vprasas oz se pogovarjas o svojih tezavah? ( psihicnih ) ... za tel. st. vem da so dolocene linije in nisem niti ene koristne informacije odnesla.. sem pa totalno na robu obupa
2015 07 21
kakšni forumi...medover.net ?
2015 07 21
se mi zdi da vse kar je zastonj čez internet, telefon se ti nebo noben posvetil toliko kolikor potrebuješ in bi si sama želela. Seveda pa če bi odšla k nekomu na razgovor, verjetno pride dosti drago pa tudi anonimno ni. Samo če si res na robu obupa kot praviš bi jaz raje stisnila zobe na tvojem mestu in poskrbela zase če je res tako hudo, kot da čakam odgovor nekoga preko interneta.
2015 07 21
no ali pa če se katera takole javi kot jojo101 , bi ti tudi sama pomagala ampak mislim da nisem ravno oseba ki se zna pogovarjat o problemih nasplošno, žal [:zalosten]
2015 07 21
Lahko tudi meni pišeš.. mam par izkušenj.. Pa prijatelji običajno pravijo, da znam dobro svetovat..
2015 07 21
Forum neboj se.com,sama sem ga uporabljala zelo veliko,odgovarjajo tudi terapevti za te zadeve.Sigurno najdeš pomoč. VSE DOBRO [:nasmeh]
2015 07 21
Lahko gres tudi k osebnemu zdravniku in poves, da bi zelela pogovor s psihologom. In ti da napotnico, mas vse zastonj potem. Ce ne bi rada drago placevala nekiga zasebno.
2015 07 21
Hvala za linke:) bom pregledala... Sem že bila pri psihologinji samoplačniško in nevem ni to to. Jaz rabim nekoga ki se bo pogovarjal... In ne nekoga ki bo le sedel in kimal..
2015 07 22
psihoterapevti v lj so odlični (za frančiškansko cerkvijo, pri cvetličarni, imajo pisarne). nisem sigurna, vendar mislim da so plačljivi. lp
2015 07 22