Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Elektronska pošta

Pa sem se odločila da bom napisala par besed na temo elektronske pošte. Najprej bi vas rada na kolenih prosila za razumevanje, če kdaj katero pošto ponesreči spregledamo ali nanjo dolgo časa ne odpišemo. Razlog tiči v tem, da včasih na dan dobimo čez 100 mailov in jih je enostavno nemogoče naenkrat odpisati. [:sokiran] Čer imate na strani problem se takoj obrnite na [email protected], saj ne moremo prebirati vsake teme na forumu in nato kar čudežno rešiti stvar, brez tega da bi dobili kakršnokoli prijavo. Vedno se lahko obrnete tudi name in mi napišete sporočilo v inbox. Že zdaj opozarjam da na morebitno jezikavost in nesramnost ne bom odpisovala. Tu veljajo neka pravila bontona in kdor jih krši, gre brez opozorila na block listo, žal [:sokiran] Da bo uporaba strani vsem malce bolj prijetna sem spisala tole temo s štirimi pravili, na katere morate biti pozorni ko nam pišete. Če imate tudi vi kakšno dodatno idejo, please share! 1) Elektronsko pošto ustrezno naslovite, saj jo tako lažje selekcioniramo in se posvetimo problemom. Če gre za prijavo uporabnika, goljufijo, tehnično napako itd. to napišite že v naslov. 2) Na maile se trudimo odpisati v roku 3 delovnih dni, zato vas prosim za malce potrpljenja. Čez vikend tudi mi rabimo počitek... še posebej pa ponoči. Če mail prejmemo ob 12h zvečer, zjutraj nanj zagotovo še ne bo odgovora, zato prosim za malce več tolerance [:sramezljiv]
2013 05 21
3) Če na mail prijavljate goljufijo oz. se počutite da ste dobili neprimeren odziv v mail vedno nalepite link do svojega butika, link do butika omenjene osebe in "screenshot" vajinega pogovora. Osebe ne moremo blokirati brez zgoraj omenjenih stvari, zadeva pa se bo hitreje rešila če nam ne bo treba prositi za vsako stvar, ampak se lahko problema kar takoj lotimo. 4) Ker nimamo fotografskega spomina in telepatskih sposobnosti, malce težje odpišemo na maile kot so "zakaj so se mi zbrisali artikli", "zakaj sem boliran/a" itd. Vedno priložite povezave do butikov, saj le tako lahko vemo za koga in kaj se gre. Prav tako bi rada še enkrat opozorila na to da imamo pravila zato da se jih BERE in UPOŠTEVA! Artikli se brišejo, uporabniki pa blokirajo zato ker jim nikakor ne sledijo. [:sramezljiv] Upam da sem dovolj nazorno in podrobno opisala, želim vsem uporabnikom omogočiti nemoteno uporabo strani in čim manj slabih izkušenj [:jezik] Vaša Anamarija
2013 05 21
Zdravo, jaz bi pa vprašala kako odjaviti obvestila torej maile da nebi prejemala, saj sem vsak dan na butiku in sem se naveličala ko moram vsak dan brista te majle. lp :D
2016 06 04
Zakaj mi uporabnice v zadnjem času ne odgovarjajo na sporočila? Kaj bi lahko bilo narobe? Ali več ne posredujete med prodajalci in kupci? Hvala za odgovor, lp ,:(
2021 05 29