Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Neaktivne uporabnice

Kako brezveze! :( Že od parih punc nobenega odgovora, pa tako si želim par stvari od njih, eh! Škoda, da so postale neaktivne in da niso pustile vsaj kakšn drug kontakt, karkoli.. :/
2016 02 21
A tem neaktivnim lahko uporabnicam pošljete kakšn mejl, da jih obvestite da ''stranke pritiskajo'' ? :P :D ker reeeees no to je čist brezveze da so vse tko pustile :(
2016 02 27
Saj večinoma vse dobimo obvestilo o novem sporočilu na mail. Zakaj bi določenim puncam kar brisali profil? Ne razumem in se mi zdi pretirano. Pač je vsak na strani kolikor mu paše. A na drugih stranem pa nas tudi kdo sili koliko bomo gor? Razumem če ste sredi dogovora ali pa vam je punca dolžna denar, vse ostalo pa je totalno pretirano kar berem v tej temi .......
2016 02 28
> dina48: > kaksen je smisel biti aktiven..butik je prakticno.."mrtev"...:( Se strinjam!!!
2016 02 29
saj na začetku je bila tale tema še super, so se profili res zbrisali, ampak zdaj pa adminka spet lenari. ne odpisuje na sporočila, ne opravlja svojih zadolžitev, raje samo objavlja na facebooku.
2016 05 27
punce, nekatere enostavno ne hodijo na mojbutik ker od njih nobeden ni že dolgo nič kupil. nekaj časa sem bila tudi sama taka, a dobim obvestilo na email tako da se lahko potem takoj odzovem. vseeno poskusite kontaktirati take uporabnice, morda bodo opazile na mailu.
2016 07 08
Hvala punce za vse informacije! :) Adminsi
2016 10 19
.
2017 03 12
Hvala! Sem uredila! Lp Adminsi
2017 09 21
Pa še vprašanje za adminko... če bo tole videla seveda... Tole se mi zdi za vse malce zamudno delo - brisanje na roke. A izdelovalci tega portala ne bi mogli brisati to kako drugače? Se pravi ne ročno, ampak masovno? To jim ne bi smelo predstavljati prehude težave, saj datum zadnjega vpisa seveda že imajo. :")
2017 10 26
Zdravo, žal je 'ročno brisanje' trenutno edina možnost. Se bom potrudila, da nekativne uporabnice sporoti brišem. Hvala za vse linke! Lp admin
2017 11 02
Ok, škoda, ker tako gre precej bolj počasi kot bi lahko šlo... Očitno pač ni interesa s strani izdelovalcev strani. Ampak ok, če je to naša edina opcija, se bomo potrudile. :") Bom poročala še naprej, ko najdem še kakšno. :")
2017 11 06
A ima kakšen smisel, da se ne izbrišejo npr. uporabnice, ki imajo 12 minusov? Al je treba tudi te 'na roke' poiskat in 'na roke' brisat? Vsake toliko naletim na kašno tako. Tale spodaj se že več kot eno leto ni prijavila, jah verjetno se ne bo nikoli več. Jaz se že ne bi hotela. :") haha http://mojbutik.si/fashion2014-51377
2018 07 12
1 2