Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

FUL RAZOČARANA !!!!!! SRAMOTAA

Punce: Izpostavljam SANJO GOGIĆ, kupila od nje ˇnoveˇ gležnarje, prejela pa umazane in uničene, za njih sem odštela 15€ . Krivi pa posto da se je to na posti zgodilo da so oni krivi za tole ? [:smeh] [:smeh] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran]
2015 10 28
sem ravno brala post na fejsu... katastrofa! :/
2015 10 28
:/ Nemorem vrjet res :S
2015 10 28
a to si tuki gor kupila al prek fejsa? jst bi ji šla na dom... ziher
2015 10 28
Zaradi takih se bojiš kupit stvari tukaj na butiku :/
2015 10 28
Na fejsu sm tole kupla ampak v vednost da če je punca tud tukaj da s enebi ktera opekla, dnarja ne bom vidla in pa še žalit se mi je uspela češ prvo poštna kriva da so oni tm to nardil pol da sm js kriva da sm sama to nardila, mislim obup od ženske kakos i lahko sploh upa to reč !!!!
2015 10 28
Oh bedno :/ prav zaradi tega nihče več ne kupuje na MB. Dodaš še malo zraven in imaš nove stvari s trgovine :)
2015 10 28
SRAMOTAA OD ŽENSKE !!!!
2015 10 28
To se nikol nebi moglo na posti unicit :) kr potem bi mogli nevem kaj delat z cevlji.. njena krivda je itak
2015 10 28
in pol piše, da si jih sama uničla... halo, zakaj že??? kr neki, zahtevi nazaj denar in ja, izpostavi so kjer se le da! in totalno ne fer, ker vem da si ti kul, ker sva dvakrat že sodelovale...
2015 10 28
Ja in pol si še tole upa rečt, mislim kako je ni sram :S SAMI IZGOVORI, ampak upam da jo karma zadene kar se da dobro !!!!!
2015 10 28