Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

BARVANJE LAS

Živjo punce potrebujem vašo pomooč :) in sicer, katere barve za lase so najboljše in kakšne imate ve izkušnje in mogoče kakšen nasvet? Jaz že 5let hodim 2x letno na barvanje k frizerju, zdaj pa bi rada poskusila barvanje doma. Že od vedno se barvam na temno rjavo in me skrbi da nebo kaj čudnega prišlo ven :/ Hvala vam za odgovore :)
2015 11 24
meni osebno so najboljše od subrine in palette deluxe
2015 11 24
meni so najboljše Loreal barve. Casting in Perference. Lp jaz sem se barvala 6 let nazaj s Casting na črnomodro, kasneje pa tud na blond od Perfernce in mi je vse sama doma uspelo, mam pozitivne izkušnje, priporočam!!! Lp
2015 11 24
A je težko če se same barvate, a še vedno lepo izpade, da ni kakšnih lisastih pramenov potem?:)
2015 11 24
ko sem se barvala iz moje naravne svetlo rjave barve na črnomodro je vse izpadlo super, kot pri frizerju. potem pa sem si razbelila lase z blanšem in sem se barvala na blond s temi dražjimi barvami od loreal. drugače lisasto ja je bilo ko sem iz črnomodre šla na blond ampak sem se več krat razbelila da so šle lise dol pa še potem dodatno sem se pobarvala z barvo Loreal na blond, nato sem se barvala na živo rdečo, na rjavo na oranžno, na pinky ter na modro ter spet nazaj na rjavo, sedaj pa imam moje lastne naravne lasje , ki so lepe zdrave in svetlorjave so mi zrasli do ramen in jih nikoli v življenju več barvala ne bom :D !!!! Lp
2015 11 24