Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

kaj bi naredile ve???

Z eno punco sem se dogovorila za menjavo. Zelela je artikel, ki je na Sliki Tocno Tak kot je! Precej Vidijo Se znaki nosenja, vendar Tega nisem skrivala saj sem Slikala Tako da se to opazi! Jaz sem ji naslednji dan Poslala Artikel + dodatno 3€, in jo vprasala Ce Mi Je ona poslala pa mi rece da bo Isti Dan Poslala. Naslednji Dan jaz artikla nisem dobila. Pa mi zacne Pisati da Je Dobila moj artikel in da ni Zadovoljna da ni tako gledala Slike ipd... Pri meni velja videno kupljeno! Ona Meni sploh ni Poslala svojega artikla kot sva Se dogovorili! Sedaj pa Mi pravi da mi bo poslala moj artikel nazaj in Nevem kaj Se! Ne Zdi se mi sploh fer, ker sva se dogovorili za menjavo jaz sem se drzala Dogovora ona pa niti pribljizno! Plus to Da sem dala za postnino Ko sem ji poslala 3€ + artikel pa se 3€ zraven Da bi bilo enakovredno! Kaj bi storile Na mojem mestu?
2013 05 31
naj ti vrne vse stroške, saj je ona zajebala [:sokiran]
2013 05 31
ni vredno se prepirat.. naj ti pošlje nazaj artikel + 3€ [:jezik]
2013 05 31
Ja samo potem bi lahko jaz naprimer pri vsaki menjavi Ce se Mi artikel ne Bi Dopadel poslala nazaj in lahko Ves Cas To delas! Ne Saj se ne mislim prepirati, samo Zelo Ne Fer Se mi zdi
2013 05 31
to so take, ki namerno čakajo da dobijo tvoj paket, pa se potem odločijo a bodo mele ali ne [:prepoten]
2013 05 31
Fer bi bilo da ti vse vrne, ne ...
2013 05 31
Tuki gor je vse sorte, žal velikokrat slabe izkušnje. Moja izkušnja je, da se ne prepiram, saj sem vseeno imela več dobrih kot slabih, postajam pa vedno bolj skeptična do menjav... najbolje da pozabiš. Naj se ona sekira. Uživajte [:poljubcek]
2013 05 31