Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Kak me to razjezi!!

Joj kak me razjezi, ko mi kakšna stranka piše, če lahko zve podrobnejše informacije o izdelku -> dodatne fotografije, mere, informacije nasploh... In ko to posredujem in ji vse pošljem - ne odgovarja več! Mislim [:zafurstriran]
2013 05 31
Let it go, škoda jeze za tak 'lep' dan [:tihsmeh]
2013 05 31
ja, ali pa ko pošlješ slike in ne dobiš več odgovora. Se trudim kle poslikat 20x vse stvari pa ne vem kaj potem pa tudi ne hvala ne dobim nazaj. Res lepo .. [:nasmeh]
2013 05 31
Pač saj mi ni problem poslat neke dodatne slike al pa kaj, ker tud jaz prosim za to.. Ampak pol vsaj odpišem,da ne bom vzela al pa da bom! Mislim -.-
2013 05 31
Ja to tudi mene razjezi! Pa potem pošljem še eno sporočilo pa vprašam kako se je odločila pa spet nobenega odgovora! Ma dejte punce bit malo bolj kulturne no! [:nasmeh]
2013 05 31
Pod to zadnje pa se tud jaz podpišem! [:smeh]
2013 05 31
res se ni težko potruditi in poslati dodatne informacije,saj vse rade ustrežemo puncam ki se zanimajo za izdelke...ampak potem ne hvala...ne sporočila da ne bo vzela ali karkoli... jaz vedno ko želim dodatne informacije se zahvalim ali napišem da bom še premislila...mislim da je to edino fer do punce ki se potrudi in posreduje dodatne informacije :)
2013 05 31
Poglej moja pravila poslovanja na MB, lahko si jih kar lepo kopiraš v svoj profil.. In se držiš tega [:nasmeh] Odkar sem začela tako poslovati, se punce ne pogreznejo več [:ljubek]
2013 05 31
Ja, Selena se čisto strinjam! [:ljubek] Samo enim je očitno pretežko -.-
2013 05 31
[:ljubek]
2013 05 31
Hahaha Banana88 - tvoja pravila so taka direktna, ampak so mi všeč. [:nasmeh] Mislim,da bi morale vse tako delati!
2013 05 31
Ja, ker mi gre res na živce da si zadnji čas premišljujejo. Sem pa pravila ukradla uporabnici azzura, tako da nisem lih tista, ki si jih je izmislila :D
2013 05 31
Sej sem napisala da glede na to da se tudi me potrudimo posliakti in poslati dodatne informacije da lahko dobimo nazaj saj odgovor.
2013 05 31