Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Kaj si mislite o ljudeh, ki prodajajo svoje pse na tej strani?

Mene resnično razjezijo!!! Kako lahko?
2013 06 01
Za mene enostavno to niso ljudje pa pika. To je stran za oblačila, obutev ter modne dodatke in spoštujmo to ! Lp
2013 06 01
Grozno, kr kurjo kožo mam ko sem to vidla [:omoticen] Če nebojo naredili nekih ukrepov glede te strani, potem bo res šla "kaput" počasi [:jezen]
2013 06 01
katastrofa.!
2013 06 01
Groza, ko sem to videla sem kar solzne oči dobila [:zalosten] Sama imam enako psičko in si ne morem predstavljat da bi jo prodala ali IZMENJALA [:jezen] .. ubogi kužek... Plus tega ta stran sploh ni namenjena temu tako da upam da gre oglas čimprej dol!!
2013 06 01
Ne samo pse... se kace :s
2013 06 01
Ce nebi mela dveh, kuzka in muco doma, bi ga zanalasc kupila, ker mi je kr groza, ko vidim kako je pr nekomu ki ga niti najmanj ne ceni. [:omoticen]
2013 06 01
anjica` , sem istega mnenja.... [:omoticen]
2013 06 01
Ja res so ogabni eni "ljudje". Na bolhi je takih oglasov malo morje. Pa kuža, ki je star 5 let je družinski član, on ne pozna nikogar drugega kot družino v kateri je.Ti pa dobijo otroka in lepo adijo. Ma res mi gre na bruhanje.
2013 06 01
men tut jas neb dala svojga za nč na svetu pa v 5 tih letih se ja navežeš fulll na žival,očitno so ene podn od podna res pa to ne spada na butik če mene vprašaš kužka prodajat štekam mladička ampak 5 let starga to mi je isto k da bi dala enga družinskega člana bek od bajte ker pač za njega nimam časa,živo bitje je haloooooo [:jok] [:jok]
2013 06 01
Moj kuža ima danes 7 let, prinesli pa smo ga iz zavetišča. On to ve in je res najbolj zvest kuža. Sama ljubezen ga je. Da nekdo tako objektivizira živo bitje, da si drzne postavit ceno psu, ki je kot mali otrok in potem še napiše da je dala več za njegova oblačila kot zanj, da je cena ugodna...ma kr neki bi ji nardila! Žival nima cene, se je ne da določiti, ker je neprecenljiv. Tako kot nima cene moj fant ali brat ali mama. Zame je to vse isto. Ne razumem kako lahko mirno spi.
2013 06 01
Katastrofa [:zalosten] To za mene niso ljudje, pa brez zamere..Da je lahko človek tako brezsrčen. Jaz imam kužka in mucka - oba iz zavetišča, prav tako tudi babica 2 psički iz zavetišča. In mi niti na kraj pameti ne pada da ko bom imela otroka da bom dala moja dva srčka stran. Sicer pa vsak ki se odloči imet žival ve da je to neka odgovornost in ne moreš si po petih letih premislit! Bogi kuža, takoj bi ga vzela če že ne bi imela dveh lumpov [:zalosten]
2013 06 01