Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Iščem /

Kupim S- kratke majčke, 3/4hlače, jopice, kavbojke :)

Ok, Ker ta stran nima vec nekega pametnega brskalnika po kategorijah se mi lahko javite tiste ki prodajate, in ugodno tudi kupim velikost s,.... Če je stvar zenela jo verjetno vzamem:) Ne mi posiljat linkov od vasih butikov ampak konkretne stvari ki jih iscem. -basic majčke/kratek rokav(ne preveč barvite- fishbone, tally weijl, twoway, dam največ 3€/kos -3/4hlace, lahko tudi nike,... Kaksne sortne 3/4 pajkice max4€/kos Kavbojke na korenček, s vel. Dam najvec 5€/kos. -jopice s kapuco, raje z zadrgo kot brez lahko nike, fishbone,... Do 5€/kos.
2016 06 28
Tudi v moj butik poglej.. Imam veliko nastetih stvari in ce uzames vec stvari ti znizam ceno usaj za 20%.. Odvisno kako se bova zmenili in koliko kosov bi uzeli. Lp, n
2016 06 29
Draga dama, pozdravljena! Če najdeš kaj v mojem butiku.... Vse sem zelo znižala. Odhajam v tujino za nekaj časa, tako da se želim znebiti čim več stvari in praznim omare 😃 ob nakupu podarim darilce (največkrat dodaten kos oblačila ali kos nakita). Upam, da najdeš kaj pri meni. Želim ti lep teden, Maja
2016 07 18
punce, že zdavnaj ne iščem več, ne kupujem nišesar. oz lahko samo menjam. objave ne morem izbrisati, vedno javi napako.
2017 04 12