Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Kvaliteta slik oblacil

Pozdravljene dame! Zanima me vase mnenje in sicer glede kvalitete slik oblacil. Koliko vam je pomembno, da je slika ''cista'', da ni meglena, da je estetska? Boste taksen artikel prej kupile oz. pogledale, kot pa tistega kateri je slabse poslikan? Sama sem ze parkrat dozivela, da artikel, ki je bil zelo lepo poslikan v zivo cisto drugacen in pa ne tako ohranjen, kot je izgledal na sliki. Vam dosti pomeni ali so oblacila slikana oblecena ali ne? 😊 Namen te teme je izmenjava mnenj in ne kreganje ter zaljenje.
2018 08 29
Ja, meni je zelo pomembno, da je slika čista, je pa res, da včasih slike na ratajo tako kot bi hoteli in zaradi svetlobe niso realne barve, pa tudi izgleda ne tako kot v resnici. Ja že večkrat - izgleda krasno, novo, ko dobim pa :o Slika oblečenega je po svoje dobrodošla, da vidiš kako stoji, sicer vsem postavam ne stojijo stvari enako. Je pa res, da jaz tega ne maram - se slikat v oblačilih. In ja, že nekajkrat sem kupila kos oblačila, ki sploh ni bil tak kot naj bi bil (ali pa kot sem si ga jaz predstavljala). Enkrat je bil celo tak primer: v opisu pajkice, na sliki modre. Dobila pa (sicer lepe) ampak oranžne! najlonke žabice. :/ Čisto nekaj drugega kot sem rabila. :/
2018 08 30