Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Za uporabnike mojbutik.si /

Ne razumem in nikoli ne bom

Razumela zakaj nekdo laže kdaj je paket poslal, če na paketu vidiš potem dejanski datum odposlanega paketa? Nekatere res delajo norca iz sebe :)
2018 11 15
jaz pa ne tega, da kakšne kozmetike ali nakita ne spakirajo tako kot se za gre. potem pa dobiš razmočen žajfast paket in polomljene uhane ,:(
2018 11 15
> Lilith666: > jaz pa ne tega, da kakšne kozmetike ali nakita ne spakirajo tako kot se za gre. potem pa dobiš razmočen žajfast paket in polomljene uhane ,:( tudi takšne cvetke so ja.. važno da je denar takoj nakazan, za naprej jim je pa vseeno :/
2018 11 15
Z obema se popolnoma strinjam. Jaz pa med drugim ne razumem tega, da nekatere prodajajo torbice, ki imajo tako oguljene ročaje, robove, šive..., da se torbica komajda še drži skupaj in je kot takšna primerna dejansko samo za smeti in čisto nič drugega. Identično velja tudi za denarnice.
2018 11 15
> deha1971: > Z obema se popolnoma strinjam. Jaz pa med drugim ne razumem tega, da nekatere prodajajo torbice, ki imajo tako oguljene ročaje, robove, šive..., da se torbica komajda še drži skupaj in je kot takšna primerna dejansko samo za smeti in čisto nič drugega. Identično velja tudi za denarnice. Tudi to med drugim ja.. tudi oblacila najdes taka, ki niso za nikamor :/ sploh s takimi cenami! Nevem...
2018 11 15
cene so definitivno PREvisoke pri nekaterih. 15€ za nošeno oblačilo?? to lahko najdem tudi v trgovini :s moti me tudi preveč zaračunana poštnina, npr 2,5€ za eno majčko.
2018 11 15
> amadeja_123: > Razumela zakaj nekdo laže kdaj je paket poslal, če na paketu vidiš potem dejanski datum odposlanega paketa? Nekatere res delajo norca iz sebe :) Ja, sem že dobila odgovor, da je njihova pošta majhna pa grejo paketi ponavadi naslednji dan naprej in dobim paket, pa datum in ura (en dan pozneje kot je sporočila), ko se je oddalo na okencu. Na malih poštah verjetno tudi stehtajo paket in ti šele potem povejo koliko moraš plačat. ??? Saj jaz tudi povem, ko ne morem hitro oddat. Se opravičim in povem, da mi danes žal ne bo zneslo. Ne pa, da javiš, da je oddano, v resnici pa sploh še ni. Vseeno ni konec sveta, če ne oddaš isti dan. Ostalo pa tudi: previsoke cene (sploh ne vem, če bi še kaj kupila tukaj) in preveč znošene stvari ali pa 'kot nove' samo, da imajo kakšno napako. Včasih, ko dobim takoj pomislim: "Aha, vem zakaj je prodajala" :|
2018 11 16
> Lilith666: > cene so definitivno PREvisoke pri nekaterih. 15€ za nošeno oblačilo?? to lahko najdem tudi v trgovini :s moti me tudi preveč zaračunana poštnina, npr 2,5€ za eno majčko. ali celo višja cena kot za enak nov artikel v trgovini.. prav smešno. zadnjič sem kupila v trgovini jopico za 10e in je ena tu gor identično prodajala za 15.. prav žalostno je že tole
2018 11 16
> manilu: > > amadeja_123: > > Razumela zakaj nekdo laže kdaj je paket poslal, če na paketu vidiš potem dejanski datum odposlanega paketa? Nekatere res delajo norca iz sebe :) > Ja, sem že dobila odgovor, da je njihova pošta majhna pa grejo paketi ponavadi naslednji dan naprej in dobim paket, pa datum in ura (en dan pozneje kot je sporočila), ko se je oddalo na okencu. Na malih poštah verjetno tudi stehtajo paket in ti šele potem povejo koliko moraš plačat. ??? > Saj jaz tudi povem, ko ne morem hitro oddat. Se opravičim in povem, da mi danes žal ne bo zneslo. Ne pa, da javiš, da je oddano, v resnici pa sploh še ni. Vseeno ni konec sveta, če ne oddaš isti dan. > Ostalo pa tudi: previsoke cene (sploh ne vem, če bi še kaj kupila tukaj) in preveč znošene stvari ali pa 'kot nove' samo, da imajo kakšno napako. Včasih, ko dobim takoj pomislim: "Aha, vem zakaj je prodajala" :| groza, kaj vse se dogaja tu gor.. namesto da bi pošteno in iskreno prodajale. poveš ko je poslano in pošlješ ko lahko, mislim da vsaka punca razume in ne dela panike če ni odposlano isto minuto kot plačano. najhuje je, ker se zarad par takih odpoveš celotnemu sodelovanju na butiku.. kljub izjemam ki so res zlate tu gor in prodajajo super in ugodne artikle!
2018 11 16
Jaz imam deklino, ki mi že cel teden vsak dan reče, da "jutri" prejmem njen paket. :|
2018 11 16
> nikashop: > Jaz imam deklino, ki mi že cel teden vsak dan reče, da "jutri" prejmem njen paket. > :| več je takih ja :/
2018 11 17
> amadeja_123: > > Lilith666: > > cene so definitivno PREvisoke pri nekaterih. 15€ za nošeno oblačilo?? to lahko najdem tudi v trgovini :s moti me tudi preveč zaračunana poštnina, npr 2,5€ za eno majčko. > ali celo višja cena kot za enak nov artikel v trgovini.. prav smešno. zadnjič sem kupila v trgovini jopico za 10e in je ena tu gor identično prodajala za 15.. prav žalostno je že tole in če dejansko potem pri takih prodajalkah pride do komunikacije vedno trdijo, da so one kupile po dražji ceni in da niso vedele da se da dobit to stvar v tisti xy trgovini, kjer si jo videl sam ,:( itak!! že pred časom sem kupila v kiku hlače za manj kot 5€, tu jih ena prodaja za 20€ (!!!!) in ko sva sodelovali za nek drug artikel sem ji povedala da so se te hlače prodajale za bistveno nižjo ceno je trdila, da jih je kupila v italiji. upam stavit, da na listku piše janina, ker so IDENTIČNE!
2018 11 20
> Lilith666: > > amadeja_123: > > > Lilith666: > > > cene so definitivno PREvisoke pri nekaterih. 15€ za nošeno oblačilo?? to lahko najdem tudi v trgovini :s moti me tudi preveč zaračunana poštnina, npr 2,5€ za eno majčko. > > ali celo višja cena kot za enak nov artikel v trgovini.. prav smešno. zadnjič sem kupila v trgovini jopico za 10e in je ena tu gor identično prodajala za 15.. prav žalostno je že tole > in če dejansko potem pri takih prodajalkah pride do komunikacije vedno trdijo, da so one kupile po dražji ceni in da niso vedele da se da dobit to stvar v tisti xy trgovini, kjer si jo videl sam ,:( itak!! > že pred časom sem kupila v kiku hlače za manj kot 5€, tu jih ena prodaja za 20€ (!!!!) in ko sva sodelovali za nek drug artikel sem ji povedala da so se te hlače prodajale za bistveno nižjo ceno je trdila, da jih je kupila v italiji. upam stavit, da na listku piše janina, ker so IDENTIČNE! točno tako! in nakoncu se tu sploh ne splača več kupovat, ker dobiš cenejše in NOVE artikle v trgovini, BREZ poštnine! cel smisel tega butika se je žal izgubil...
2018 11 20
saj se opazi... glede na število naloženih artiklov 1 leto nazaj in zdaj, po povpraševanju, po mentaliteti punc (npr. cene so take kot so, tiste ki mislite nižat ceno mi sploh ne pišite, poštnina ni nikjer všteta, menjam samo če jaz predlagam ipd)
2018 11 20
Ja, ali pa modelke, ki prodajalo robo, ki so jo na Aliexpress ali ebayu kupile za par evrov (ure, nakit, cunje), tu pa prodajajo po 20 ali več...
2018 11 20
1 2