Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Nakazala denar artikla pa ni

Pozdravljene punce, imam težavo... našla sem si bundico, pred nakupom sem pregledala mnenja o prodajalki in so bla vsa super brez enega negativnega mnenja celo kako hitro je odzivna (no pri meni ni glih bila ) pa vseeno bundico sem rabla čimprej do enega dogodka v petek. Dogovorile sva se da v sredo nakazem denar do 15h in mi bo takrat poslala paket(nakazala sem še priporočeno da bi res bunda prišla ). Ko sem ji nakazala po dogovoru in ji poslala odrezek nakazanega pa tišina brez odgovora od prodajalke. Ne to da mi je tako zasrala da nisem dobila pravočasno artikla.... artikla še danes nimam danes je sreda drugi teden. Kaj naj naredim sem študentka in dnara ne serjem :(
2020 02 05
Hja, na žalost nimaš lih kaj dosti za narest. Če se ti ne javi, je skor očitno, da te je ogoljufala... Sicer bi človek še lahko pomislil na to, da je pošta zafrknila (kar se tud dogaja).. daš ji negativen odziv, da opozoriš druge o njeni nepoštenosti. V takih primerih se mi zdi na mestu tudi na forumu izpostavit za katero uporabnico gre.
2020 02 05
seveda lahko tudi drugače ukrepaš. s potrdilom greš na policijo in jo prijaviš za goljufijo.
2020 02 05
pa ma kira dejansko izkušnje s policijo in prijavo tovrstnega kaznivega dejanja? me zanima kako se je končalo :)
2020 02 05
> Lilith666: > seveda lahko tudi drugače ukrepaš. s potrdilom greš na policijo in jo prijaviš za goljufijo. Se strinjam. Jaz osebno bi se usedla v avto in šla potrkat. Najprej na vrata, potem pa po buči.
2020 02 05
Caprice, ravno to ni dobra ideja lahko sama sebi nakoplješ težave s tem ,:(
2020 02 06
> Lilith666: > Caprice, ravno to ni dobra ideja lahko sama sebi nakoplješ težave s tem ,:( Saj vem, stil izražanja pač 🙃
2020 02 06