Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

prodaja v času koronavirusa

živjo punce v tem občutljivem času moramo biti še posebej pozorni pri vsakem stiku... čeprav smo zdravi in brez znakov, ne pomeni, da si lahko privoščimo malomarnost in ogrožanje drugih. zato sem se odločila, da bom prodajala le kozmetiko, ki ni niti minimalno rabljena in katere embalaža ni bila nikoli niti odprta. edino izjemo predstavlja en parfum, ki je bil 1x pošprican. glede na to, da je parfum v večini alkohol in da je embalaža zaprta, bom - tako kot ostale izdellke - embalažo pred pošiljanjem razkužila. kar se tiče oblačil, seveda priporočam, da jih operete takoj, ko jih prejmete. (virus gor al dol) enako, da si razkužite roke po rokovanju s kuvertami in paketi. obenem sporočam, da bom po novem hodila na pošto le 1x tedensko, da zmanjšam stike z drugimi. lp, pazite nase in na druge
2020 03 13
Se strinjam, največ naredimo s tem, da pazimo nase :)
2020 03 13
ja, in to je ful pomembno! jaz se bom res drzala vsega zgoraj napisanega, tako da prosim vse za razumevanje, ce bo potekalo posiljanje malce bolj pocasno. bo pa vsekakor sporoceno vsaki,ki se bo zanimala za nakup. ostanite zdrave
2020 03 17