Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

Sporočilo - Admin

punce, zakaj se ne znajdete in naložite adblock? ni treba bit nevem kakšen računalničar za take zadeve, pa še zastonj je da nimate reklam
2021 06 10
zanima me zakaj se izbriše oglas, ko objavim knjigo. kategoriziram med hišne ljubljenčke - dodatki, oglas mi izbrišete po 10 urah. Medtem ko imajo druge uporabnice brez težav ( Z ISTO KLASIFIKACIJO ) objavljene oglase knjig. prosim obrazložitev.
2021 07 06
Zanima me zakaj imam nekatere oglase izbrisane?
2021 07 27
Zdravo mene pa zanima zakaj ne morem naloziti artikla? Izpolnim vse podatke in ko dam ‘’ nalozi ‘’ se nic ne zgodi 😑
2021 09 22
Nova posodobitev mi sploh ni všeč. Prej je bilo 100x boljše.
2021 09 25
Zelo slabo deluje(filtri!), je že na meji uporabnega... Frustrirajoče! Pogrešam dobri stari MB 😭
2021 09 25
Pozdravljeni, mene zanima zakaj ste mi blokirali profil? Nisem dobila nobenega obvestila, nobenega razloga in nič. Imam same pozitivne odzive, lahko preverite pri puncah s katerimi sem sodelovala, da sem poštena in se držim dogovorjenega. Danes se vpišem v profil, da bi poslala sliko računa ko sem se vrnila iz pošte in ne gre poslati, potem pa vidim da imam blokiran profil... https://mojbutik.si/divinenails-96914 Tale profil s katerega pišem, sem si ustvarila samo za to, da pridem stvari do dna in da sem lahko sporočila puncam da so paketki odposlani.. Ker na mail ne odgovarjate, na fb pa tudi ni nobenega odgovora. Prosim za pojasnilo, ker sem zelo razočarana. Kot vidite imam same pozitivne odzive, nikoli ni bilo problema pri sodelovanju. In vidim, da tudi nisem prva, ki ste ji blokirali profil brez razloga.
2021 09 27
> AdminSI: > Dragi uporabniki, > Novo leto simbolizira nove začetke in v to verjamemo tudi mi, zaradi česar smo na Moj Butik vpeljali nekaj sprememb, ki bodo izboljšale vašo izkušnjo. > Do sedaj ste pod izdelki našli razne oznake, ki jih bo po novem nadomestila popolnoma izboljšana kategorija - “ohranjenost”. Kot uporabnice/uporabniki boste lahko sami označili (ali preverili pri drugih ponudnikih), v kakšnem stanju je ohranjen izdelek (nov z etiketo, nov brez etikete, zelo dobro ohranjen, zadovoljivo ohranjen...). > Vendar brez skrbi! Izdelke boste še vedno lahko iskale pod spustnim brskalnikom, kjer jih bo mogoče filtrirati po barvah ali številkah. > Hkrati spreminjamo tudi razpored menija, da bo vaša izkušnja na Moj Butik kar se da udobna. > Našo spletno stran smo tudi dopolnili z najbolj zaželjeno kategorijo - “izdelki za dom”. > Ta se bo pridružila ostalim glavnim kategorijam kot so “ženske, moški, otroci in hišni ljubljenčki”. > Verjamemo, da vam bo všeč! > Z vsemi uvedenimi spremembami in novostmi je popolnoma jasno, da vam omogočimo tudi razširjeno izkušnjo VIP promocij! Pripravlja se popolnoma nov svet možnosti za pridobivanje dodatne pozornosti in prometa v vaših butikih! > Zaradi vseh sprememb se bodo spremenila tudi nekatera pravila. Za vse posodobitve lahko preverite naš nov “FAQ”! > Če imate kakšna vprašanja lahko kontaktirate naše administratorje ali nam pišete na naš email za pomoč. Predlagam, da poimenujete rubrike pravilno: ženske in ne žene (žena je poročena ženska), tako kot moški in ne možje !
2021 09 27
![](http://upload.mojbutik.si/si/images/message/699325f64eef9e86f7a9bde859921ab6.jpg) ta "spoščene" je treba popravit... sproščene je prav.;)
2021 10 05
ADMIN, -mene zanima, zakaj se ne uredi npr poštni predal, da se vas lahko kontaktira, saj je tukaj na nekem forumu nepregledno, in niti ne veš, ali admin prebere. -mislim, da bi morali nekaj narediti glede oznak, ker če iščeš gucci, dobiš pa rezultate od armani...to ni za nikamor. -predlagam tudi npr rubrike: ORIGINALI (DRAŽJE ZNAMKE) in REPLIKE, da jasno vidiš, kaj je original in je visoka cena opravičljiva. nekateri namreč iščejo samo originale! -predlagam nekaj takega, da bo vsak uporabnik lahko svoje artikle razvrstil v rubrike (skupine), npr: ZGORNJI DELI, SPODNJI DELI, itd. prav tako kot imajo tudi spletne trgovine. tako obiščeš od nekoga profil in točno veš, kje najdeš kak artikel. Lep pozdrav.
2021 10 05
> oriana1: > > AdminSI: > > Dragi uporabniki, > > Novo leto simbolizira nove začetke in v to verjamemo tudi mi, zaradi česar smo na Moj Butik vpeljali nekaj sprememb, ki bodo izboljšale vašo izkušnjo. > > Do sedaj ste pod izdelki našli razne oznake, ki jih bo po novem nadomestila popolnoma izboljšana kategorija - “ohranjenost”. Kot uporabnice/uporabniki boste lahko sami označili (ali preverili pri drugih ponudnikih), v kakšnem stanju je ohranjen izdelek (nov z etiketo, nov brez etikete, zelo dobro ohranjen, zadovoljivo ohranjen...). > > Vendar brez skrbi! Izdelke boste še vedno lahko iskale pod spustnim brskalnikom, kjer jih bo mogoče filtrirati po barvah ali številkah. > > Hkrati spreminjamo tudi razpored menija, da bo vaša izkušnja na Moj Butik kar se da udobna. > > Našo spletno stran smo tudi dopolnili z najbolj zaželjeno kategorijo - “izdelki za dom”. > > Ta se bo pridružila ostalim glavnim kategorijam kot so “ženske, moški, otroci in hišni ljubljenčki”. > > Verjamemo, da vam bo všeč! > > Z vsemi uvedenimi spremembami in novostmi je popolnoma jasno, da vam omogočimo tudi razširjeno izkušnjo VIP promocij! Pripravlja se popolnoma nov svet možnosti za pridobivanje dodatne pozornosti in prometa v vaših butikih! > > Zaradi vseh sprememb se bodo spremenila tudi nekatera pravila. Za vse posodobitve lahko preverite naš nov “FAQ”! > > Če imate kakšna vprašanja lahko kontaktirate naše administratorje ali nam pišete na naš email za pomoč. > Predlagam, da poimenujete rubrike pravilno: ženske in ne žene (žena je poročena ženska), tako kot moški in ne možje ! Hvala oriana1, da si to izpostavila, se strinjam in upam, da bodo kmalu to napačno poimenovanje popravili (torej Ženske in ne Žene).
2021 10 19
predlagam, da se med velikosti doda tudi univerzalno velikost :)
2021 11 29
Meni ze 2 tedna steka stran ne morem poslati zelim, ali oznaciti srcek, tudi artkla vec slik ne morem pogledat ... Se komu kaj steka?
2021 12 03
Jaz ze par dni ne morem dodati artiklov. 😖
2021 12 04
Men se vedno ne dela posiljanje sporocil, srcek, in pogled artikla vec slik ne morem pogledat se kateri? 🤐
2021 12 07