Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

POŠTA SLOVENIJE

Ima spet nova pravila? Vedno posljem v skatlah ali pa popolnoma crni foliji, torej nic reklam... No danes me je na posti odbila ces da je novo pravilo in da moram kupiti njihove kuverte in njihove skatle. Je to res??? Besna sem kot ris. Namesto da bi dala za vse cca 6e sem zaradi embalaze placala 22€ :@
2021 03 04
ne verjamem, samo eno zateženo poštarico ste dobila
2021 03 04
Jaz sem ravnokar oddala na pošti paketek brez komentarjev ali komplikacij. Tako, da si res vrjetno dobila eno tečno poštarico.
2021 03 05
Me veseli. Ker mi je tole vceraj konkretno nabilo pritisk. >:(
2021 03 05
Baje da poštarjem ni prav ker zavijamo v katere koli stvari in so tudi mene opozorili da moram pošiljati v kuvertah ali škatlah. In sem si potem naročila kuverte da jih imam kar doma, pa bolj poceni so kot če vedno kupiš na pošti. 😊
2021 03 05
Meni je enkrat gospa na okencu rekla, da se lahko pošilja v vrečkah, folijah itd. samo da ni gor nobenih reklam. Tako, da zdej vedno tako pošiljam (večina v črnih vrečkah) pa nikoli ni nobenih težav.
2021 03 05
Mene je kakšen mesec nazaj opozorila, naj pošiljam v vrečkah, kuvertah brez reklam (npr aboutyou vrečke,..), ker naj bi potem avtomatsko dali te pakete k tem podjetjem(v mojem primeru Aboutyou)
2021 03 05
Ja to je vse lepo in prav. Razumem, da so reklamne z napisi lahko zavajujoče ali pa se težje vidi naslov... Razumem tudi, da ne v papirnatih vrečkah, ma da sama največkrat dobim pakete v darilnih vrečkah - ki se res lahko strgajo... Ampak jaz vedno striktno posiljam v skatlji - popolnoma navadni rjavi brez napisov ali pa crni vrecki - foliji. In mi je pod prisilo prodala njihovo folijo & skatlo. :@ :@ Zal nisem imela casa, da bi rekla joj hvala pa sla do druge poste... Pa razumela bi recimo ce je vrecka / folija tanka v smislu, da se lahko hitro raztrga, tako pa ni. : ) Vedno se dodatno extra prelepim, da ja 100000% drzi.
2021 03 05
Ne vejo več kaj si izmislit., 😏 Zadnjič sem mela vračilo about iyou, 2 para cevljev in seveda vrnem v isti (🤓) skatli kot sem prejela. In ja, je bila kar velika, ker pač... 2 para cevljev. In mi je rekla, da tako velikih skatel ne sprejemajo. Wtf 🤣🤣
2021 03 06
> Katarinafashion: > Mene je kakšen mesec nazaj opozorila, naj pošiljam v vrečkah, kuvertah brez reklam (npr aboutyou vrečke,..), ker naj bi potem avtomatsko dali te pakete k tem podjetjem(v mojem primeru Aboutyou) Ma sori no, ce so tko nesposobni da niti naslova ne pogledajo in torej ne posljejo prav, a je to naša krivda?!? Brat so se naucili v prvem razredu oš.
2021 03 06
Sama sem zadnjic poslala uro v isti skatli v kateri sem jo prejela od druge uporabice pa mi je ta na posti rekla, da je premajhna, da ne more nalepit nalepke gor (pazi, ista skatla v kateri sem jo prejela od druge uporabice, na katero je čudežno sla CELA nalepka gor) 🤣
2021 03 06
> nikashop: > Sama sem zadnjic poslala uro v isti skatli v kateri sem jo prejela od druge uporabice pa mi je ta na posti rekla, da je premajhna, da ne more nalepit nalepke gor (pazi, ista skatla v kateri sem jo prejela od druge uporabice, na katero je čudežno sla CELA nalepka gor) 🤣 To si očitno vsaka svoja pravila zmišljuje🤭😅
2021 03 07
Haha na pošti so pa res :') :P Jaz posiljam v embalažah/vrečkah brez napisov pa je zaenkrat vse ok.
2021 03 07
> nikashop: > Sama sem zadnjic poslala uro v isti skatli v kateri sem jo prejela od druge uporabice pa mi je ta na posti rekla, da je premajhna, da ne more nalepit nalepke gor (pazi, ista skatla v kateri sem jo prejela od druge uporabice, na katero je čudežno sla CELA nalepka gor) 🤣 isti primer kot moj opisan zgoraj, z about you. :D
2021 03 08
Dvomim, nisem nikoli naletela na kakšno tako uslužbenko na pošti. Sedaj sem kupila kar 100 kom tistih vrečk za pošiljanje blaga, ki samo zalepiš. Izgleda lično, pa še paket se ne more uničiti, pa sem dala za 100 kom 15 eur, torej zelo minimalni znesek na en poslan paketek. Prej sem pošiljala v kuvertah A4 kupljenih v tediju, 3 kom = 1 eur.
2021 03 12
1 2