Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

PRODAJA NA BUTIKU

A katera sploh kaj proda tukaj gor? Kje se najbolj splača prodajat? Ker imam še vedno ogromno stvari, ki se jih moram čimprej znebiti.
2024 07 23
Stvari se veliko hitreje prodajo na facebooku, če se gre za kakšno vintage stvar pa tudi na bolhi. Tukaj tu pa tam prodam kakšno novo/nenošeno fast fashion zadevo, ostalih stvari niti ne nalagam, ker bi tukaj uporabnice rade drage izdelke za drobiž - naložiš vintage torbico, pa se najde uporabnica, ki bi jo rada zamenjala za 5 let star essence lak :s
2024 07 25
V zadnjem letu sem na Butiku prodala samo 3 artika, 1 na Mojalbum, na Bolhi nič, največ sem prodala po Fb skupinah in na Marketplacu. Nalaganje novih artiklov na Butik je po mojem mnenje zguba casa, ker je prodaja zelo slaba. Na Butiku dobim par povpraševanj za menjave, kljub temu da v opisu profila lepo pise da ne menjam 🦚 Na butik se vpisem samo zato da lahko zbrisem to kar sem prodala na Facebooku 😁
2024 07 30
Jaz več prodam na Bolhi.
2024 07 30
Butik je res ratal cista katastrofa. Bila aktivna tu gor pred leti (okrog 2014-2015) in nimam vec profila, so mi ga izbrisali. Sedaj imam novega, ker me je ena stvar zanimala, pa se je seveda takoj prodala, ker je bila dobra cena. Drugace pa samo se smetenje z brezveznimi oglasi. Ena objavlja skos ene in iste lake za nohte ki so samo se za v smeti… vecina cunj je za donacijo, ne prodajo, tisto kar je pa novo pa lepo ti bodo pa ponudili 10€ kot je ena napisala. Med kozmetiko ena prodaja neke dekante, smeti celotno stran z oglasi vsak dan, ker zgleda vsak dan nalaga in ji zgleda amini brisejo - se ne dost hitro!!! Groza res, te kar mine. Poraz je tale butik na celi crti. Najbolje da se zadeva ukine.
2024 08 01
jaz zadnje cca 4mes nisem prodala skoraj nič, prej pa kr precej. odkar so ga prenovili, je kr slabo.
pred 25 dnevi, 11:38
V tem letu sem imela samo 1 prodajo - pa smo ze konec avgusta. Zelo slabo, saj očitno ni veliko obiskovalcev. Na Marketplacu iste artikle prodam 123 😊 Škoda za Butik da je postal ena sama puščava. Dobim par povraševanj, večinoma za menjave, to pa je tudi vse.
pred 9 dnevi, 07:05
Odkar je prenovljen butik je res zelo slaba prodaja. Žal jaz facebooka nimam oziroma nobenih omrežij, zato mi je edina opcija prodaja tukaj na butiku, vendar je res zelo slabo. Škoda.
pred 9 dnevi, 11:41