Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

spletne trgovine

No, nevem ravno če ta tema spada pod to rubriko, ampak me pa zanima, če katera redno naročuje preko Asosa. Sama namreč nemorem plačevati prek paypala, ker nimam baje ustrezne kartice, tako da se pri kateri resni punci pridružujem pri nakupih, če bo kdo za. Pozdravček :)
2012 12 08
Paypal je edina možnost plačevanja prek Asosa? Ker jaz bi tudi mogoče nekaj naročila, pa tudi nimam možnosti Paypala....
2012 12 08
Lahko plačaš z Visa, Mastercard, .. Saj ene 10 kartic je s katerimi lahko plačaš... Ni nujno, da ja paypal.
2012 12 08
aha ok super, hvala za info [:nasmeh]
2012 12 08
vseeno pa je boljše imeti paypal-je bol varno. :)
2012 12 08
Saj vzpostavitev paypala nič ne stane - kako sem jaz to rešila: šla na Abanko, odprla debetno kartico Visa Electron (zastonj, zastonj vodenje, ni obvezen priliv, lahko imaš prazno deset let pa nimaš nobenih stroškov z njo, 10 minut dela). Potem pa preprosto zastonj odpreš Paypal račun, res nobenih stroškov in dela. Ter zelo varno je.
2012 12 08
Se strinjam s Kimberly, tudi jaz imam Viso Elektron - uporabljam jo pa izključno za plačila v tujino oz. preko PayPala...Tak da hitro na Abanko po kartico, nič ne stane pa vedno pride prav [:jezik]
2012 12 08
Najboljše na Abanki je pa da je kartica debetna :)) jo ima lahko vsak
2012 12 08
oh super, hvala vam punce :)
2012 12 08
tnx za vse info in nasvete [:nasmeh]
2012 12 09
jaz bi si jo tudi morala nabaviti., Ko kaj kupujem preko spleta in tujine, vedno sestrično gnjavim. :) ali pa strica, ki dela v tujini hehe. sicer pa večinoma kupujem preko teh strani: princess-shop chis.si torbice-čevlji.si asos in tu in tam bohoo.
2012 12 11
o za določene prvič slišim, grem pofirbcat.. jz sem za enkrat za športno opremo pri starfitness.co pa paul'sboutique.uk
2012 12 11