Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

Guess-ponaredek/original?

Pozdravček punce [:ljubek] Ker je vedno več ponaredkov in so mi zelo všeč Guess copati..Me zanima na kaj moram biti pozorna pri orginali?Hvala [:ljubek]
2013 06 29
Hej! Ker sem delala v transportu, kjer prodajajo med drugim Guess, vem kaksni so originali..ampak pri Guessu je ze tko tezko najt ponaredek, sploh ce je dober..mislim, da mors bit najbl pozorna na materiale, šive, na napis..pa supergice od Guessa so vse zelo udobne, ponaredki so pomoje bl trdi..ne vem, lahko je zlo dobr fejk in ga nikol ne prepoznas sploh ze tko se mi zdi da pr ns v Slo.prodajamo slabso, manj kvalitetno robo od kere kol znamke kot ce gres v tujino v Guess trgovino, takoj se vidi razlika res..
2013 06 29
Se strinjam z Evo, pri nas je možno dobiti originale najslabše možne kvalitete :/ Zelo priporočam Guessovo spletno stran (originalno - Guess.com), kjer dobiš original, točno takšne kvalitete kot mora biti glede na znesek ki ga plačaš. Pa ravno je čas razprodaj na njihovi spletni strani, poglej če boš kakšne supege dobila znižane :)
2013 06 29
Ja, enako, se strinjam s tabo Malinca..in tudi sama v kratkem scekiram spletno stran, je nism se dolgo :D Js sm si tok cevljev kupila v transportu. valda k tm delas, ampak Guess kvaliteta ni za nikamor.. pri vseh se ze po 14 dneh vidno ob strani odstopal podplat, oz.guma, ki je le prilepljena..ampak kaj čš, če so pa tok hude hehe :D tle v Slo.res tok preplačaš te znamke da groza!
2013 06 29
Jaz sem gledala ene v Transportu in me je zelo zmotilo da so že na nekaterih mestih manjkali tisti "diamanteki" ter zlepljeni so bili tak površno. Tak da potem pri nas res ni kvalitete. Sem pa našla na fcb, neko spletno trgovino Renini; prodajajo tudi Guess. Nisem bila ziher če je orginal.potem sem jih kontaktirala in sem dobila tak nesramen odnos da sem takoj vedla da so ponaredek.Po slikah pa ne vidim neke razlike. [slika:b2e7fc33-eb0f-4a7d-8011-7a688d122a23] [slika:ecc8ace2-69e3-48d7-bd7c-1a940692dd5b]
2013 06 29
Ja, Guess maš še v Reniniju, v Maxi marketu spodi, Sportina se mi zdi..... so original ampak slabo narjen res.. če naročiš iz uradne spletne trani bo bolš pa še razprodajo maš zdej iste tele dvoje k si zdele objaula slikci, sm lihkr pogledala :D
2013 06 29
Enako je z znamko Tommy Hilfiger - res nekvalitetne supergice v Slo. trgovinah. Po enem mesecu zgledajo kot da bi jih že nekaj let nosila :/
2013 06 29
Potem bi naj bile te original, ko sem prilepla slike? [:sokiran] Sem bla ziher da so ponaredek. Moj si je pred nekaj dnevi kupil Hilfingerce, bomo vidli kako dolgo bodo zdržale. [:nasmeh]
2013 06 29
Ja tut v transportu maš od Tommya pa je katastrofa kvaliteta..so pa ful lepe..se pa isto kot Guess, sploh te poletne, tekstilne/platnene takoj zjebejo..še hitrej k Allstarke, te majo vsaj debelejši in kompaktnejši podplat in zdržijo dlje :) Ja, nej bi ble original v Reniniju, sam sej pravm, kvaliteta tuki se ne more primerjat z artikli iste znamke v tujini nwm :/
2013 06 29
Je kera že naročevala prav na Guess-ovi strani?Poštnina je verjetno draga ne?
2013 06 29
Ne, sploh ni, trenutno je poštnina 5eur, nad 140eur nakupa pa je zastonj :)
2013 06 29
Nisem prepričana, ampak mislim da pošiljajo iz evropske strani (verjetno se nahajajo na več lokacijah).
2013 06 29
ja 5 eur je iz Guess.eu :D
2013 06 29