Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

Kako vsak trenutek živeti v pravljici

:)....zanima me, če je že morda, kdo prebral ti dve super knjigi ali morda slišal zanje... imenujeta pa se: Čarobnost življenja in iz Uma v srce?
2013 02 04
Jap, prebrala, meni sta super [:nasmeh]
2013 02 04
No super, vsaj nekdo, ki je že prebral ;) meni tudi in komaj čakam novo knjigico Ljubezen, ki naj bi izšla pred valentinovim. Super je ta naša dobra vila, ki nas spominja na to, da smo sami kreatorji svojega življenja in da moremo postati "policaji" svojih misli 24h na dan...presneto drži! Si bila morda že na kakšnem njenem brezplačnem predavanju? Jaz sem bila 2x...in morem rečit, da je super, tako pozitivno naravnane osebe še nisem srečala v življenju! Če še nisi bila ti toplo priporočam, da se ga kdaj udeležiš. [:nasmeh]
2013 02 04
ja se strinjam, res ima resnična in predvsem spodbudna sporočila za ljudi.. ja, sem bila že na kar nekaj njenih predavanjih, tako plačljivih kot brezplačnih, pa sem bila tudi jaz navdušena, te kar okuži s svojo energijo ter sporočili.. lahko je za zgled, da se marsikaj da, če si to želiš in verjameš vase.. to moram jaz še malo prepričati sama sebe sicer.. to je tisto, teorijo poznam, v praksi pa mi včasih še škripa, se pa trudim in se mi je, od kar poznam njo in njeno delo, pa tudi Zakon privlačnosti, knjigi kot sta Moč in Skrivnost, se mi je miselnost ful spremenila bolj na pozitivo in tudi počutim se boljše [:nasmeh]
2013 02 05
Res je...čeprav pot ni lahka...vse se da, tako kot praviš sama, če si to želiš in verjameš vase...! Le zaupati moreš do zadnjega...Nobena pot ni lahka, samo odločiti se je potrebno, tako kot sama navaja..odločitev, odločitev... [:ljubek] No me veseli...potem sva na dobri poti! [:nasmeh]
2013 02 05
ja, je pa res da sama rade volje vsem to svetujem, medtem ko sama pa včasih še premalokrat upoštevam te njene nasvete.. ja, mislim da je vsak, ki verjame vase, kar se ne sme zamenjevati s samovšečnotjo ali aroganco, na dobri poti [:nasmeh]
2013 02 05