Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Sončne kreme

Hej bejbe, Mi zna katera predlagat cimbolj naravno kremo za soncenje? Jaz imam namrec to tezavo, da vsako leto, ko grem na morje dobim alergijo. Zdravnica mi je rekla, da kao ni znanih podatkov ali ljudje dobivajo alergijo na sonce ali na ZF v soncnih kremah .... Jaz sem sicer se kar velik zunaj na soncu in se mi alergija nikol ne pojavi. Zato ful sumim, da gre za alergijo na te kreme, ki so polne enga "crapa". Dobila sem protialergijske tablete, ampak mi je reees bedno konzumirat to kemijo. Plus zdravnica mi je omenila kremo EUCERIN antiallergy ZF 50 - pozna katera to kremo? Hvaaala za vsakrsno informacijo, Miss.bee
2013 07 22
Lahko probaš tudi sončno kremo Alverde (ki se dobi v DM-u), je prav tako naravna, certificirana, z občutno nižjo ceno [:nasmeh] lp
2013 07 27
Heeej bejbe, super ste, hvaaala vam za ideje. [:ljubek]
2013 08 01
Hej, najbolj naravna zadeva za sončenje je olje malinovih koščic - res je kar drago, vendar ima napavni zaščitni faktor okoli 20. Drgače pa ti svetujem, da si za naslednje poletje sama zmešaš kako kremo za sončenje, brez konzervansov in zdravju škodljivih sestavin. Komercialne kreme za sončenje so polne parabenov in ostalih strupov, ki vplivajo na hormonsko (ne)ravnovesje [:zalosten]
2014 12 15