Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

Pomoč prosim :)

Hejla punce, res bi prosila za kakšen dobr film ki ste si ga ogledale v zadnjem času.. najbolj se priporočam za grozljivke , akcije in podobno nebom pa se branila tudi kakšni komediji :) Res bi mi olajšale delo brskanja po internetu [:smeh] Lep večer vam želim še naprej [:poljubcek]
2013 08 22
Dead Snow, Sauna, Skjult, Troll Hunter ... Če ti pašejo skandinavski [:sramezljiv]
2013 08 22
Lanske top Django Unchained The Hunger Games The Hobbit: An Unexpected Journey
2013 08 22
V333nus - ohoh zgleda da me čaka kar douga noč , sem že opazila kar nekaj dobrih :) hvala ti ! miss_nina - če ti povem še nobenega nisem pogledala in se že veselim , če ne danes pa v naslednjih dneh [:nasmeh] hvala ti
2013 08 22
VesnaLugariček imave kar podoben okus, kar nekaj od naštetih sem že pogledala in morem rečt da so kar dobri , tudi tebi hvala za pomoč :)
2013 08 22
uuuu super tema [:rezoc]
2013 08 23
The hole Bram Stoker's Dracula (moj najljubši) Daybreakers Dr. Jekyll and Mr. Hyde Final Destination (vsi) The Shining Identity Jaws (legenda) Pet Sematary (preberi knjigo) Psycho (1.ČB) Sleepy Hollow (ful luštn) Sweeney Todd The Blair Witch Project The wolf The Others The Sixth Sense The Skeleton Key Tucker and Dale vs Evil (kr za narežat [:tihsmeh] ) Frailty ....... [:smeh]
2013 08 23