Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

Neprevzemanje pošiljk!!!

Vem,da smo to temo odprele pred kratkim,vendar jo odpiram ponovno z vprašanjem zakaj punce ne prevzemate naročenih stvari? V nakup ste se odločile same in vas v to ni silil nihče! Smo odrasli ljudje! Nesramno se mi zdi do osebe,ki vam izdelek pošlje in poskrbi,da je čimprej pri vas! In ko izdelke ne sprejmete mora prodajalec poštnino plačati 2x!!! Dajte se zamislit nad svojim početjem!
2013 02 14
Ne pošiljaj po povzetju. Nekatere punce žal niso resne :( Tudi sama sem na začetku pošiljala po povzetju, pa so bile samo komplikacije...
2013 02 14
Niakotar sem se odločila že včeraj,da ne bom! Neresne in nesramne. Odgovori so taki,da se mi tako nizko ne da spuščat! Ne vem zakaj se odločajo za nakup,če pol izdelke ne prevzamejo....
2013 02 14
Pravilno si se odločila. Jaz sem eni punci takoj isti dan letela na pošto oddat paket, ker naj bi nujno rabila obleko za neko posebno priložnost in čez par ur - zvečer mi napiše da je ne rabi in da bo zavrnila paket. Sicer to ni bilo tu na mojmu butiku, mislim halooo? Tega se res ne dela. Zato sem tudi jaz spremenila način sodelovanja, tako da najprej plačilo potem paket. In šele ko zares vidim denar na računu oziroma ga dobim po pošti, potem odpošljem in nič prej.
2013 02 14
Pa ja, tud sama se potrudim in poskušam še isti dan oddat pošiljko,da je le čimprej pri njej... Nazadnje sem mela primer,da mi je vsak dan pisala,da bo verižico dvignila in sami izgovori zakaj je še ni... Ne,da se mi več jajčkat z nekom,ki je odrasel in ve kaj počne! Sem sem razočarana nad enimi....
2013 02 14
Te čist razumem, sama sem bila na istem. Pa tudi stroški pošiljanja z odkupnino so večji, tako da se res ne splača..
2013 02 14
Jaz pošiljam izključno samo ko prejmem denar...edino če sem z punco že sodelovala in ji zaupam. Je pa višek nesramnosti tole norca delanje...nekatere punce preprosto niso resne. Me pa zelo razjezi če se zmenimo da izdelek kupi in ko je treba zaupati naslov je ni več nikjer...mislim otročje
2013 02 14
Če se premisliš se to sporoči ne pa da ne odpišeš. Imam pa en primer - punca si je res noro želela eno majčko in mi je pisala in ko je bilo treba zaupati naslov ni več odpisala več kot teden dni, potem pa se mi je drznila reči da je mislila da je majčka rezervirana zanjo in zakaj je nimam več gor. Sem ji lepo povedala da če se v enem tedno ni mogla odločiti za nakup se tut pol nerabi...majčko sem pa prodala naprej drugi punci ki je bila neverjetno vesela majčke in tudi zaupanja vredna punca.
2013 02 14
Ja tudi to me moti, da se že nekaj dogovorimo, dam podatke, potem pa ne odgovori več. Niti ne obvesti da si je premislila. Saj si ima vsak pravico premisliti, čisto razumljivo, vendar se to tudi sporoči.
2013 02 14
Tudi sama sem imela slabe izkušnje, zato pošiljanje po povzetju ne pride več v poštev. Res škoda, da so nekatere neresne ob tako preprostih rečeh...
2013 05 26