Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Moda /

Kje kupujete spodnje perilo/ s katero znamko perila ste najbolj zadovoljne?

jaz sem pa ful zadovoljna z modrčki iz takkoja:). V HM ponavadi z obsegom in košarico ne pridem skupaj.
2013 02 18
enako Sara1000, pri H&M mi ujemanje košarice in obsega po navadi dela težave... kaj pa New Yorker? kakšna je sploh kaj kvaliteta tam? pred leti sem imela enega, pa je bil kar ok no sicer.. ne vem pa kakšni so zdaj kaj modeli.. od Takkoja pa imam enega, je kar ok, edino malo zmuckano blago, ampak to se čez čas najbrž pač zgodi...
2013 02 18
V Hm imajo tudi meni čudne modrčke,so mi pa zlo všeč njihovi bodiji. Moda20 sem iz Fužin ja [:nasmeh]
2013 02 18
Večinoma kupujem v H&M, sem si pa nazadnje vzela en kompletek v C&A in sem zelo zadovoljna. Pa v New Yorkerju se tudi najde kaj fajnega.
2013 02 18
no super, torej C&A moram res preizkusit perilo, ga še nisem do sedaj [:nasmeh]
2013 02 18
h&m, intimissimi in 2x sem tudi ze narocila prek 3suisses(;
2013 02 18
intimmisimi!! meni je vse pri njih zakon!! vedno sem imela probleme z modrčki, ker imam male prsi odkar pa tam kupujem pa vse lepo stoji [:smeh] gatike pa so tudi zakon posebi brezšivne pa čipkaste, jaz spodnjega perila ne kupujem nijer več kot pri njih [:rezoc] štramplčki pa nogavice pa so itak zakon [:smeh] imajo pa v varaždinu nad tovarno trgovino kjer je vedno vse znižano vsaj za 50% pa se splača tudi tja kdaj pa kdaj zapeljat pa nakupit malo več [:ljubek]
2013 02 18
Meni je skinny znamka zelo fajn, saj je njihovo perilo bombažno, vsaj jaz imam takega, koža diha in nič ne srbi. Pri hm modrčkih imam sama težavo, da hitro razvijem alergijo na materiale, ne vem zakaj... Ko je bil enckerman še aktualen, sem tam modrčke kupovala, zdaj sem pa par halensovih naročila in niso slabi. Kar se tiče hlački in tangic pa prisekab na čisti bombaž (pa ne mislim uno velikih gat za stare mame), najdejo se prav prikupni modeli. Tukaj pa mi ni pomembna znamka.
2013 02 18
kaj pa Triumph? res da ima bolj resne barve, ampak vseeno me zanima...
2013 02 18
za triumph pa nimam pojma, ker so cenovno malo predragi...maš pa na stilagotu v outletu nekaj njihovega perila pa lahko mogoče za probo tam kaj naročiš in ne porabiš dosti denarja:)
2013 02 18
a katera prek kakšnih spletnih strani kupuje perilo?
2013 02 18
1 2