Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Hitro rabim en nasvet

ravnokar pišem prošnjo, da bi se prestavila iz enega študentskega doma, v drugega v Ljubljani, trenutno sem v akademskem kolegiju, ki je res grozen (izbrala sem ga samo zato, ker je najcenejši), rada pa bi se prestavila v poljanca, ker mi je najbližje faxu (PF), me pa zanima kaj vse je treba navesti v prošnji, kakšne razloge, in kako dolgo se ponavadi čaka na to, trenutno imam res grozno sobo, omara je kar pred vrati in ne bi rada bila predolgo notri.. prosim za kakršenkoli nasvet [:nasmeh]
2013 09 26
Poljanc je zaf*** prošnje, priporočila, dost težk se notr pride.
2013 09 26
joj:/ men bi bil najbolša opcija, ker potrebujem res čisto in prostorno okolje za učenje, pa še najbližje faxu je, kakšna priporočila to? sem pa slišala ja, da je težko priti zraven, vseeno nekok upam da bi me vzeli.. kateri so pa še kakšni drugi študenti, bolj blizu centra in da so dokaj urejeni in mirni? a je možno v prošnjo napisati več želj?
2013 09 27
Pomoje da najbolš da pokličeš tja. Maš tud privat študetske dome, pogooglaj.
2013 09 27
Kakšno priporočilo nevem točno bivša cimra se je skos probavala not spravit v Poljanca pa v treh letih ni dobla študrala je pa medicino.
2013 09 27
tist privat ne bi bila, kr je ful dražji, ojoj:S ma js v tej sobi če bom zdržala 1 teden bo že tk dosežek hehe pa kaj povsod za vse domove tko dolgo traja?:S
2013 09 27
Ma ni tko drag 100€ se men zdi vsaj tt ko sm ga jst gledala. Nevem kak odlg traja to, sam vem kok se je boga matrala notr pridet ker tam sprejmejo sam kao 'high society'
2013 09 27