Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

sms nadlegovanje prek bolhe.

Na bolhi sem 2meseca nazaj prodajala obleko nakar sem doblila sms da se neka oseba zanima za obleko. Že prvi sms je bil čudn, kdo ti pošlje sms ne da ti pove zakaj ti piše. Uglavnem oseba se mi je predstavila kot Patricija iz nove gorice. Ker sm res upala da bom prodala obleko sem ji odgovorila vsa možna uprašanja. Sem poklicala pa je bilo vse tiho, mi potem napiše da ma pokvarjen telefon. uglavnem Postal je zlo čudno ko je hotela mojo sliko in kakšne mam mere. Potem pa sem dobila slike kar ene ženske v ogledalu pomanklivo oblečene?? Po tem nisem več odpisovala. Oseba me je klicala tut po 10x na dan, s tem da če sem se javila je blo tiho. Dobivala sem zelo neprimerne sms. Številko sem blokirala. Zdaj pa mi je kolegica povedala isto zgodbo da nima miru pred ISTO številko pod imenom Mateja. Ne vem kaj lahko naredim ali lahko tako nadlegovanje kam prijavive? Obup, oseba se je hotela dobit zmano češ da bo kupila. Me kar mrazi ko pomislim če bi do tega dejansko prišlo. :S Bolano.
2013 10 14
v primeru nadlegovanja bi pomoje bilo najboljše, če se obrneš na svojega mobilnega operaterja in poveš da te oseba nadleguje, dalje ti bodo pa oni pol povedali kak pa kaj. imej pa seveda vse vse dokaze shranjene in razvidne na telefonu. drugače pa katastrofa kaj se vse to dogaja [:prestrasen] ...
2013 10 14
zdravo, ker sem ravno iz NG me je to prav šokiralo. uglaunem osebe sicer ne poznam in nevem kdo se za tem skriva, sem pa imela podobno zgodbo kot ti. obrnila sem se na portal bovhe na kar so mi odgovorili da je moja lastna odgovornost če sem napisala svojo tel. številko na njihov portal in mi praktično ne morejo dati drugega napotka kot da ignoriram. ker se ni nehalo sem šla na operaterja, torej mobitel in so blokirali številko. za tukaj se je moja zgodba končala, naslednja stvar oz. stopnja pa je policija. tako so meni odgovorili. najboljše da se greš pozanimat na operater (mobitel, simobil), lahko ti izsledijo oz. itak imajo vse podatke od te osebe ki se skriva pod to številko. jaz sem naslov dobila, ustrajat moraš, in lahko dobiš podatke! mogoče celo oni uredijo in zagrozijo s kakšno policijo
2013 10 14
pa še to, pri operaterju zahtevajo vse shranjene sms-e, mms-e, slike, in tudi točne ure, kdaj te je oseba klicala!, zato si kar beleži
2013 10 14