Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

kaj me nasmeji na teh straneh...

ne vem če se vam je že zgodilo, meni se je to že nekajkrat in me vedno znova spravi v smeh :) zamenjam nek artikel punca sicer zadovoljna ampak ugotovi, da ji potem ni všeč ali ne uporablja in ga postavi nazaj v svoj butik. do tukaj vse super in od tu naprej smeha poln koš.... postavi višjo ceno kot jaz. ok, če misli, da bo uspela prodat ... to je malo smešno ker sem jaz že imela prej gor recimo 2 meseca in pač ni bilo interesa tako, da sm nižala ceno in na koncu raje menjala kot da mi leži doma. in potem vidim kakšno, ki zadevo prodaja za več kot sm jaz dala v trgovini hahahaha... a res? a se nebi pozanimala koliko zadeva sploh stane, kar se bi za nekaj primerov dalo glede na to da so stvari še v prodaji ... optimistično, ni kaj. ta zgodbica je tudi v opomin vsem, da se je dobro prej malo pozanimati kakšne so cene v trgovinah, da ne boste odšetele več za rabljeno kot za novo :)
2013 10 23
Se strinjam :-) rudi meni se ze nekaj krat zgodilo da punca prodaja naprej in to po zelo visji ceni. Npr. jaz sem imela 5 evrov, ona ima zdaj ceno 15 [:smeh]
2013 10 23
točno vem o čem govoriš. sem zasledila supergice od prijateljice, ki jih je prodala neki punci recimo za 30€. nato je ona naprej prodajala za 2x višjo ceno. Celo napisala je da jih je kupila pred kratkim in da je to zadnja kolekcija te blagovne znamke [:omoticen]
2013 10 23
aja, pa punca (sicer na eni drugi strani) ki že verjetno 7 let prodaja ene čevlje za očitno previsoko ceno in trdi da jih je ravnokar dobila po pošti iz tujine :D za crknit smešno [:tihsmeh] aja, da ne omenim da se jih v trgovini v mb dobi za isto ceno nove ....
2013 10 23
vse zgoraj napisano in tudi, ko v mb vidim nek artikel velikosti UNI in seveda brez kakršnega drugega podatka o velikosti... Hmm, ja super, a čisto za vseh je, od tistih z XS do ta drugih z XL? :-)
2014 04 15
Ali pa ko vidim oglas v stilu nizke cene ali zelo ugodno ali kaj temu podobnega, pogledam, v butiku pa ima komaj kakšen artikel pod 10€... :-)
2014 04 26