Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Študij pedagogike & andragogike

Hej hej :)) zanima me, če katera od vas obiskuje/je obiskovala Filozofsko fakulteto v LJ, smer pedagogika andragogika? Zanimajo me čist splošne stvari.. kakšni so predavatelji, ali je program med lažjimi, kjer ni potrebno veliko učenja, ali med malo težjimi, kjer je potrebno učenju nameniti malo več časa kot na kakšni poklicni šoli, katero sem lani končala? Ajmo, z informacijami na dan [:smeh]
2013 02 28
moj nasvet.. delaj stvari sproti da ti se nenabirejo ker potem bo HUDO učenje in naprezanje na vse strani hehehe pa če boš hodina na predavanja se delaj da te stvari zanimajo. jaz hodim izredno in ker plačujem vem da si nemorm privoščit zamujanja :( upam da sm ti kej pomagala heheh lp
2013 02 28
.. sama sem letos že zapravila eno šanso, tak da verjemi, da bom prisotna na vseh predavanjih ;)) pa tudi to z učenjem mi je jasno, saj nikjer ne moreš ravno zabušavati [:nasmeh] Mogoče veš, približno kakšen urnik ima redna smer, enopredmetna? ker sem na netu nekaj gledala, pa mi ravno ne štima, da bi 2 dni zaporedoma bila na faksu do pol 8 večer [:jok] . Čeprav vem, da je urnik vsako leto drugačen. Aja, pa še nekaj.. kaj pomenijo kratice polek predmetov.. I predvidevam, da je izredno, kaj sta pa E in D? Hvala ti za odgovore [:ljubek]
2013 02 28
e-enopredmetni, d-dvopredmetni
2013 02 28
hjoo, nora buča, kak si to orej nisem zmislila [:smeh] hvala :))
2013 02 28
Jaz se pravkar odločam za fax naprej in nekako mi je ta program zelo zelo ušeč! katera bi mi lahko kaj več povedala o tem? o študiju, pa kolk je zakompliciran pa tko? osnovne informacije, da bi bila vsaj malo bolj obveščena. :) Hvala! ;)
2013 12 18