Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

šokirana...

Živjo punce : ) Na butiku sem prijavljena nekaj mesecev in že od začetka sem šokirana nad odzivi nekaterih punc. Sama sem prodala le par stvari, prodajam po principu - če prodam super, če ne gredo oblačila na rdeči križ ali kam drugam - ne morem pa verjeti kakšni ljudje obstajajo in kaj bi vse storili za tistih nekaj evrov, ta debata je bila verjetno že večkrat odprta sama jo namreč nisem zasledila zdaj v zadnjem času ampak če povem po pravici komaj v petek sem si prvič naročila artikel prek butika, paketa sicer še nisem dobila ampak me zanima kako se ve odločite če je "varno" kupiti pri določeni prodajalki, punca pri kateri sem kupila artikel ima sicer 100% poslovanje in 75 odzivov in je bila zelo prijazna, zato verjamem da bo paket prišel ampak kot berem na odzivih nekaterih punc se dogajajo bolj in bolj grozne stvari. Zmerjanje, laganje, ne plačevanje, paketi se ne dvignejo po povzetju, artikli niso taki kot jih predstavlja uporabnica, najhujše pa da se delijo negativni odzivi če se punce pač premislijo in ne kupijo ali pa ne odpišejo, saj razumem da ste jezne, sama osebno stvari ne rezerviram sem pa tudi že od kar nekaj punc dobila vprašanja glede določenih artiklov, sem odgovorila potem pa nisem nikoli več dobila odgovora če bodo kupile ali ne pa se niti ne sekiram kaj šele delim negativnih odzivov, nekatere celo grozijo z odvetniki in ne vem kakšnim pregonom :o mislim da je prav da se obvešča katere res "nategujejo" ljudi, ampak da se potem to da ena ne želi kupiti določenega artikla sprevrže v tak prepir da se na koncu žalijo, pljuvajo in zmerjajo. Tudi razumem da smo v času recesije in da je težko ampak še vseeno smo ljudje, lepo bi bilo da bi se pokazalo malo več razumevanja in spoštovanja, sicer pa je to samo moje mnenje me pa zanimajo tudi vaša :) Lep večer še naprej [:Nasmeh]
2013 12 22
Se čisto strinjam z teboj! Moj butik ni vse.. ene so cel čas na preži in sm čakajo, da bodo lahko nekoga napadale z raznimi žalitvami, grožnjami... :/ Že, da si velikokrat punce premislimo in zaradi tega ni treba takoj panike zagnat in se žalit.. Še sreča, da je veliko punc, ki so poštene in razumne! :)
2013 12 22
res je in kot da bodo na butiku zaslužile celo mesečno plačo:/ kot sem že rekla razumem da je težko, tudi meni ni z rožicami postlano ampak če pa res nimaš časa odgovoriti tisti ali naslednji dan in si premisliš pa res včasih padajo pretirani komentarji in obtožbe
2013 12 22
že nekaj časa nazaj sem hotela kupiti pulover od uporabnice, pulover mi je bil zelo všeč, napisala sem ji sporočilo za mere vendar sem bila skeptična zaradi 70% odzivov in sem si kasneje premislila, sicer nisem dobila negativnega odziva sem pa dobila zelo "začinjeno" sporočilo.. da se kar naprej izmišljujem, da ona mi je vse mere povedala vse izmerila, skratka bila super fino fajn jaz pa zdaj ne bom kupila, kot da zdaj če je pa ona "šla na roko" in mi izmerila vse da moram pa pulover kupiti in da tukaj ni debate.. drugače pa se strinjam z vami, gre za odnos
2013 12 22