Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Depilacija

Mene pa zanima kaj uporabljate za depilacijo Nog,pazduh in intimnega predela ? :) Toliko stvari sem že zamenjala pa se mi še vseeno velikokrat zaraščajo dlakice na nogah pa tudi dostikrat na intimnem predelu (mi sploh ne potegne ven celotne dlačice..hmm?) čeprav mi izdelek ugaja ! [:prepoten] Velikokrat me tudi peče po britju po pazduhami ..pa ne brijem seveda nikoli na suho kožo.Mogoče preveč grobo brijem ali nimam pojma... [:jezik] Sem tudi ze na intetnetu zasledila nekaj sladkornega za noge da si das gor in samo potegnes ne vem...si potem nisem narocila :)
2013 03 13
Pojdi na lasersko odstranjevanje dlak... meni je top [:nasmeh]
2013 03 13
kaj pa depilacija pri kozmetičarki? Meni je pomagala... ampak ta, ki se še s toplim voskom odstranjuje in manj boli, ter potegne vse ven, glede na to da sem jaz zelooo občutljiva mi je ta 'top' [:ljubek]
2013 03 13
prodaja...tudi mene to zanima.... kako dolgo drži lasersko odstranjevanje in kakšna je cena.... tudi jaz mam s tem problema in še cele pikčaste noge imam... [:jok]
2013 03 13
Odvisno kolikokrat moraš iti oz kako močne dlake imaš.. jaz dam za en poseg 100€ [:nasmeh]
2013 03 13
js mam teh depilacij, voskov že preko glave....k sam pomislim na to me vse boli. pred slabim letom sm si nabavla laser za odstranjevanje dlak in počas so vidni rezultati p še boli ne, niti dlak nimam več vraščenih, ne nč :) uglavnem TOP!
2013 03 13
prodaja in koko krat moraš it...približno... natasunka kje si si ga kupla in cena...
2013 03 13
Jaz se večinoma brijem..Parkrat sm šla k kozmetičarki na vosek,pa so mi čez par dni že dlake vn rasle. [:prestrasen] jaz pa na morju brez britvic prepričana, da bo gladka koža trajala vsaj tedn, dva. Po britju uporabljam od balee neko kremco (je prav za po britju, z aloe vero) in ful umiri kožo [:nasmeh]
2013 03 13
Ta depilacija s sladkorno pasto...to si lahko sama narediš doma, samo morš res tapravo količino vsega dat not, da pride lepa kepa. Fuuuul let nazaj so to uporabljal. Men ni ratala taka lepa kepa, zato ni nč deloval, pol se mi pa ni dal več s tem ukvarjat [:smeh]
2013 03 13
Kaj pa depilator? Z britjem sem imela same težave, dlake pogledajo ven če čez 2 dni, koža je bila pri meni čisto razdražena.. Zdej uporabljam depilator in moram rečt da sem kar zadovoljna.. Je mir za kakšen teden zihr, pol pa počasi začnejo vn kukat.. Ampak moram povedat, da so dlake čedalje redkejše!
2013 03 13
Jaz sem bila enkrat na depilaciji nog in mi sploh ni bilo všeč, tako da sem kar pri britvici ostala. Imam tudi depiltor, ampak ga redko uporabljam.
2013 03 13
Jaz si voskam noge, bikini pa podpazduhe pa brijem.. mi je škoda trpljenja... včasih so me motile pikice, vraščene dlake itd.. zdej mam po določenem času voskanja, cca 2 leti, že tolko mehke dlake, da tudi ko se mi vrastejo, jih z nohtom spraskam ven pa sama ven stisnem... razmišljam pa o laserski depilaciji dlačic nad zgornjo ustnico...
2013 03 13
Za ta domač laser, kot vem morš imet temnejše dlake, ali ne? Jaz imam čisto svetle in se bojim da ne bi delovalo. A je bila katera na trajnem odstranjavanju. vedno ko kaj pogledam na kuponkota, ceneje,... kakšno tako stran me res zamikajo ponudbe za trajno odtranjevanje. A to resnično deluje za vedno, a drži kkšno leto?
2013 03 13
Jaz sem bila pred cca 2 tednoma,dlake mi že odpadajo ampak bom šla še enkrat [:nasmeh] za en poseg pa dam 100€
2013 03 13
Pa ne rabiš 6 tretmajev zaporedoma ali nekaj takega?
2013 03 13
1 2