Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Kateri program uporabljate za urejanje slik?

Pozdravljene! [:ljubek] Zanima me katere programe uporabljate za urejanje/preurejanje slik? Jaz imam Photoscape in sem še kar zadovoljna. Vendar sem našla na netu Pixlr expres in mi je ful všeč, ampak mi slike shranja v neki čudni obliki in ne kot bi moral v jpg.
2013 03 19
jaz imam picaso :) mi je tut ful ušeč :)
2013 03 19
Picassa, PS [:nasmeh]
2013 03 19
Tudi jaz imam photoscape. :))
2013 03 19
Picassa mi je kar všeč, vendar imam rada dosti efektov. [:tihsmeh] Ima mogoče katera izkušnje z Photoshopom? jaz sem ga pred nekaj časa imela in se sploh nisem znašla. [:jezen]
2013 03 19
jaz imam najraje photoshop, sandrra ni tak tezek se vse hitro nauči in potem je ful preprost :), sem pa si z knigico pomagala z navodili ko sem se učila sem tudi bila čist zmedena na začetku
2013 03 19
Js js :) Photoshop knjiga v DZsju je supr zadevščna [:ljubek] Mal si jo poglej, je pa v angleščini, tok d če ti angleščina lih ne gre dobr, pol pa j* [:nasmeh] hehehehe
2013 03 19
jaz ga imam ampak nimam pojma za kaj se gre [:smeh] znam samo spremenit barvo las, pa še to je tak komplicirano, da brezveze [:smeh]
2013 03 19
Js mam pa camero360 pac app ...na telefon. Punce.. Picase vam priporocam da ne uporabljate, ker je ta program pod lastjo googla in ko ti sinhronizira slikce noter v programu poslje vse naprej googlu... Ta olje kaj drugega uporabljat.
2013 03 19
[:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2013 03 19
Takrat ko sem si jaz naložila photoshop sem morala vtipkati neko kodo, da je sploh delal. A je to še vedno tak? Ancabanca. kaj res? to pa nisem vedela! [:sokiran] Dobro, da je ne uporabljam!
2013 03 19
verjetno mislis crack al pa serial number, je se tak pri večini programih ne pa pri vseh
2013 03 19
Photoshop forever, ni tok zakompliciran kot vsi mislijo @sandrra ja to kodo ponavadi dobiš če kupiš originalni produkt, če pa downloadaš iz interneta ponavadi dajo te "kodice" v kakšen priložen file.
2013 03 19
Aha, verjetno ja. [:smeh] Hvala za obrazložitev glede photoshopa. [:ljubek]
2013 03 19
Za tiste ki si želite malo več. Light room. Ista firma kot Photoshop torej adobe. Na partisu je cool release.
2013 03 20
1 2