Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Perverznjaki na Mojem butiku oziroma ali imam samo jaz to srečo :)

Torej, isti dan, ko sem si naredila profil na Mojem Butiku, sem dobila sporočilo: "Hey, ce praznis omare, si mogoce spraznila tudi predal s spodnjim perilom in mas za prodat kaj od tangic?" No, mislim, da smo si punce enotne, da kupujemo rabljene tangice mogoče mogoče samo izjemoma, če vidimo res kaj lepega, ne pa kar od vseh po vrsti, ki bi bile pripravljene praznit predale s spodnim perilom [:smeh] Trenutno sicer res prodajam par samostoječk, ampak v tem ne vidim nič problematičnega, sploh ker nimam in nikoli ne bi objavila fotk, ko jih imam oblečene. Pa dobim tole sporočilo: "nekaj bi te prosil... ce une samostojece obleces pa ih nosis ene dan i mi ih prodas ti dam 50€". No comment... Danes pa me je spet nekdo spraševal, zakaj ne prodajam spodnjih hlačk [:smeh] Torej, ali sem le jaz te sreče, ali tudi ve pogosto prejemate taka sporočila? [:nasmeh] Vse to sicer jemljem bolj za šalo kot zares, pa vseeno me je presenetilo, koliko kupcev rabljenega spodnjega perila se najde [:smeh] Če bom kdaj RES brez denarja, je prodaja rabljenega spodnjega perila očitno dobra tržna priložnost [:smeh]
2013 03 21
Verjemi nisi edina [:smeh]
2013 03 21
Jst sm tud prvi dan dobila tako sporočilo :D
2013 03 21
Me zanima, kok so kaj uspešni, glede na to, da se jim očitno res DA pisat [:smeh]
2013 03 21
meni ser pa še ni zgodilo kaj takega.. na bolhi že ampak tu pa ne :D [:smeh]
2013 03 21
to je en isti tip k skos teži puncam. je že blo govora na forumu o njem :S
2013 03 21
Oh joj, a pol me ma "na piki", če mi je že 3x pisal? [:smeh]
2013 03 21
Sploh se ne odzivaj na takšna sporočila pa boš mela mir [:jezik]
2013 03 21
jap...ta isti tip tud prek telefona maltretira punce..mene je tud. sm ga ignorirala in je potem nehau pisat in klicat.
2013 03 21
uzamem nazaj prejšni komentar [:smeh] [:smeh]
2013 03 21
Tudi meni se je že zgodilo [:smeh]
2013 03 21
Hahaha, Kiki, te je pa najdu ravno pravi trenutek [:smeh]
2013 03 22
ja veš pomojem je vidu tole temo, ker mi je malo zatem pisal [:smeh]
2013 03 22
Lepo ga pozdravi v mojem imenu [:smeh]
2013 03 24
Ojoj... pa se ne da to prijavit?? mislim moderatorki, poslat ji uporabniško ime takih zadetkov in jih izbrisat? hjojjj jojjjojj [:nasmeh]
2013 04 01