Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Se strinjam dina48. Nevem zakaj je bilo tole sploh potrebno.
2015 10 31
se strinjam s tabo brankaaa..vcasih treba obdrzati tudi staro ..ce je boljše..a ne???
2015 10 31
Mene pa moti kero so samo glavni zavihki - oblacila, obutev nakit itd.. nobenih drugih podkategorij npr. Majice - dolge majice, kratke... ali pa obutev - petke , superge, usnjeni cevlji itd..
2015 10 31
- manj pregledne kategorije - pri artiklih pogrešam ime uporabnice, takoj pri pregledu oglasa (za te ki smo dlje časa tukaj, si lahko takoj vedel katera je zaupanja vredna, ali ne, in nato tudi pogledal oglas) -pri oglasih ni nikjer podatka če je artikle označen tudi za menjavo, torej Izmenjaj. Tudi tega ni če artikel odpreš in ga pregledaš - Pri lastnih oglasih ni možnosti pregleda kdo je vse všečkal artikel (koliko jih je in katere uporabnice). Ponavadi se je na podlagi, tega opravilo kar nekaj menjav, saj si pogledal butik uporabnice in mogoče našel kaj zase (zadovoljni uporabniki) -prav tako kot vse druge pogrešam nekje kvadratek z samo zadnjimi temami, da ni potrebno pregledovati celotnega foruma (veliko nepotrebnega klikanja, mogoče je to tudi taktika, da malo umirite aktivnost na forumu) -ne moreš popravljati, spreminjati objav (vsaj jaz nisem zasledila), v primeru da se zatipkaš, želiš kaj dodati -pri temah, katerim slediš, se v desnem kvadratku ne pojavijo vse (kar je razumljivo), vendar se tudi po kliku na podnaslov -Teme ki jim sledim, ne odprejo vse v novi podstrani, temveč te preusmeri nazaj na začetni forum -Pri pregledu določenega artikla uporabnic, pogrešam opis uporabnika (da takoj vidiš, kako je pripravljen sodelovati in če ima kakšne svoje "pogoje"), pogrešam podatek zadnjega vpisa (ki je viden šele pri pregledu celotnega profila uporabnice), prav tako pogrešam kraj od koder prihajajo. To so podatki, ki so bili prej takoj vidno in so že v štartu posredovali začetne informacije, da si videl kako bi lahko sodeloval z drugimi uporabnicami (sedaj bo potrebno vse to zbirati z več klikanjem in nepotrebnim pisanjem sporočil, ter posledičnim čakanjem)
2015 10 31
> twix95: > Mene pa moti kero so samo glavni zavihki - oblacila, obutev nakit itd.. nobenih drugih podkategorij npr. Majice - dolge majice, kratke... ali pa obutev - petke , superge, usnjeni cevlji itd.. Mogoče lahko pomagam pri odgovoru. Pri kategorijah, se nato ko nanjo klikneš, odprejo podktegorije. Potrebno je pač več klikanja, ko je bilo prej, ko je bilo že vse lepo pregledno na desni strani.
2015 10 31
kako pogledam izdelke, ki so mi všeč????? kaže jih namreč samo 12 in ko ponovno kliknem, se nekateri izdelki ponovijo, nekaterih niti ne najdem več. danes sem všečkala eno bundo, pa jo pod všečki ni.... čisto nepregledno. lahko kdo kaj svetuje, pomaga?????
2015 10 31
> lili.dezman: > kako pogledam izdelke, ki so mi všeč????? kaže jih namreč samo 12 in ko ponovno kliknem, se nekateri izdelki ponovijo, nekaterih niti ne najdem več. danes sem všečkala eno bundo, pa jo pod všečki ni.... čisto nepregledno. lahko kdo kaj svetuje, pomaga????? Na vrhu, desno, imaš zraven Živjo (ime uporabnika), srček in Najljubše (tukaj se ti odprejo vsi všečkani artikli).
2015 10 31
1.) Zakaj so vsem uporabnicam izginili nevtralni odzivi? 2.) Zakaj ne moreš gledati vseh izdelkov pod priljubljeno ampak ko odpreš ima 12 izdelkov, ko ponovno naložiš stran, imaš pod priljubljeno ponovno 12 izdelkov, nekatere iste, nekatere drugačne - kako to? 3.) Nepreglednost - na voljo je samo glavna kategorija, pod kategorije pa komaj najdeš... 4.) Bi bilo res bolje, da bi bilo vse kot prej, predvsem zaradi PREGLEDNOSTI in UREJENOSTI - artikli so nametani kot kure brez glav...
2015 10 31
Jaz ne morem naložiti novih artiklov :(
2015 10 31
Meni pa stran ne dovoli dodati številke čevljev na že obstoječ oglas. LP
2015 10 31
ne vidim nazadnje naloženih artiklov, verjetno tudi druge ne, tako bomo težje vse prodale. pa kako je zakomplicirano oglas naredit ,da me kr mine, prosim naredite vsaj nekaj kot je bilo.
2015 10 31
> tinakatarina: > Ali je možno da spletne strani še niso prilagodili za uporabo na telefonu ? Ker se mi zdi da meni (oblačila, obutev, nakit ) da tam še nekaj manjka. No jaz na telefonu ne morem levo in desno ampak samo gor in dol zato nisem ziher ali se mi samo zdi.. upam da nisem zakomplicirala stvari :D pri meni je enako :)
2015 10 31
ZAKAJ POD SVOJIMI ARTIKLI NE VIDIM KDO JE VŠEČKAL IN KOLIKO VŠEČKOV IMA POSAMEZEN ARTIKEL?
2015 10 31
pa zakaj se več ne vidi zelena lučka ,katera uporabnica je gor?
2015 10 31
Jz tudi ne morm nalagat novih artivno, niti urejat stare.
2015 10 31
1 2 3 4 5 6 7 ... 54